Retour à la recherche

SAS'S SRL

Actif

SAS'S SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Lugoj, județul Timiș. Activitatea principală este prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15517367 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°27286CAEN 6311 n°2221

Informations générales

NomSAS'S SRL
CUI15517367
N° d'immatriculationJ35/1445/2003
AdresseStr. VALENTIN ROSADA, 21, Municipiul Lugoj, Timiş
Code CAEN principal6311
Codes CAEN autorisés631174127490821182198299
Date d'immatriculation16/06/2003
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Lugoj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SAS SILVIAadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

39 k RON

vs 1,55 k RON

≈ 7,75 k €

Profit net (2025)

29,4 k RON

vs 972 RON

≈ 5,83 k €

Capitaluri proprii (2025)

29,7 k RON

vs 170 k RON

≈ 5,89 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
39 040
≈ 7,75 k €
29 390
≈ 5,83 k €
0
2024
1 550
≈ 312 €
972
≈ 195 €
0
2023
39 910
≈ 8,07 k €
40 690
≈ 8,23 k €
0
2022
92 660
≈ 18,8 k €
92 951
≈ 18,8 k €
0
2021
11 450
≈ 2,33 k €
11 146
≈ 2,27 k €
0
2020
142 280
≈ 29,4 k €
137 372
≈ 28,4 k €
0
2019
71 880
≈ 15,1 k €
66 089
≈ 13,9 k €
0
2018
29 310
≈ 6,3 k €
28 430
≈ 6,11 k €
—
2017
35 960
≈ 7,87 k €
32 895
≈ 7,2 k €
—
2016
32 280
≈ 7,19 k €
21 311
≈ 4,75 k €
—
2015
32 810
≈ 7,38 k €
8 816
≈ 1,98 k €
—
2014
30 320
≈ 6,82 k €
12 049
≈ 2,71 k €
1
2013
29 160
≈ 6,6 k €
25 828
≈ 5,84 k €
1
2012
61 923
≈ 13,9 k €
7 284
≈ 1,63 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

75,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,1%

Ratio de liquidité générale

0,48

Rotation des actifs

0,18

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SAS'S SRL după CUI?

Cauți CUI 15517367. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SAS'S SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SAS'S SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SAS'S SRL, CUI 15517367, nr. Reg. Com. J35/1445/2003, sediu Municipiul Lugoj, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SAS'S SRL în 2025?

SAS'S SRL (CUI 15517367) a avut o marjă de profit net de 75,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).