Retour à la recherche

MG PAINTING SYSTEMS SRL

ActifAssujetti à la TVA

MG PAINTING SYSTEMS SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Reșița. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.468.068 lei și un profit net de 227.038 lei cu 7 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15510199 · Santé financière

Classement en 2025 : Caraș-Severin n°617CAEN 7112 n°1493

Informations générales

NomMG PAINTING SYSTEMS SRL
CUI15510199
N° d'immatriculationJ2003001424358
AdresseDr. Roșu Cornel, 12, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin
Code CAEN principal7112
Date d'immatriculation12/06/2003
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,92 M RON

vs 2,47 M RON

≈ 381 k €

Profit net (2025)

33,4 k RON

vs 227 k RON

≈ 6,63 k €

Capitaluri proprii (2025)

362 k RON

vs 328 k RON

≈ 71,8 k €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 918 939
≈ 381 k €
33 419
≈ 6,63 k €
6
2024
2 468 068
≈ 496 k €
227 038
≈ 45,6 k €
7
2023
2 334 670
≈ 472 k €
-150 040
≈ -30,3 k €
8
2022
4 121 111
≈ 836 k €
119 773
≈ 24,3 k €
8
2021
1 270 191
≈ 258 k €
206 642
≈ 42 k €
8
2020
1 698 770
≈ 351 k €
267 583
≈ 55,3 k €
7
2019
1 249 977
≈ 263 k €
11 737
≈ 2,47 k €
6
2018
1 531 145
≈ 329 k €
52 068
≈ 11,2 k €
4
2017
1 119 245
≈ 245 k €
49 977
≈ 10,9 k €
4
2016
1 433 680
≈ 319 k €
61 013
≈ 13,6 k €
5
2015
2 323 903
≈ 523 k €
181 217
≈ 40,8 k €
4
2014
1 203 658
≈ 271 k €
-153 845
≈ -34,6 k €
5
2013
1 735 194
≈ 393 k €
-131 748
≈ -29,8 k €
6
2012
1 722 941
≈ 387 k €
992
≈ 223 €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

1,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

9,2%

Ratio de liquidité générale

1,12

Rotation des actifs

0,93

Chiffre d'affaires / salarié

320 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2003-06-13—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MG PAINTING SYSTEMS SRL după CUI?

Cauți CUI 15510199. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MG PAINTING SYSTEMS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MG PAINTING SYSTEMS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MG PAINTING SYSTEMS SRL, CUI 15510199, nr. Reg. Com. J2003001424358, sediu Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MG PAINTING SYSTEMS SRL în 2025?

MG PAINTING SYSTEMS SRL (CUI 15510199) a avut o marjă de profit net de 1,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).