Retour à la recherche

M & G CONSTRUCT SRL

Actif

CUI: 15410068 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°14566CAEN 2370 n°302

Informations générales

NomM & G CONSTRUCT SRL
CUI15410068
N° d'immatriculationJ35/1053/2003
AdresseStr. LIVEZILOR, 18, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal2370
Codes CAEN autorisés2051237026662670
Date d'immatriculation06/05/2003
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

292 k RON

vs 227 k RON

≈ 57,9 k €

Profit net (2025)

30,8 k RON

vs 4,37 k RON

≈ 6,12 k €

Capitaluri proprii (2025)

31,1 k RON

vs 17,8 k RON

≈ 6,17 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
291 500
≈ 57,9 k €
30 847
≈ 6,12 k €
2
2024
226 600
≈ 45,6 k €
4 369
≈ 878 €
2
2023
292 350
≈ 59,1 k €
3 667
≈ 741 €
4
2022
246 050
≈ 49,9 k €
739
≈ 150 €
5
2021
291 600
≈ 59,3 k €
8 816
≈ 1,79 k €
5
2020
299 280
≈ 61,9 k €
25 867
≈ 5,35 k €
5
2019
277 000
≈ 58,4 k €
6 640
≈ 1,4 k €
—
2018
256 500
≈ 55,1 k €
65 782
≈ 14,1 k €
4
2017
208 876
≈ 45,7 k €
36 631
≈ 8,02 k €
4
2016
152 375
≈ 33,9 k €
-8 728
≈ -1,94 k €
4
2015
190 760
≈ 42,9 k €
23 079
≈ 5,19 k €
4
2014
163 150
≈ 36,7 k €
39 582
≈ 8,91 k €
4
2013
159 600
≈ 36,1 k €
48 323
≈ 10,9 k €
3
2012
144 000
≈ 32,3 k €
38 420
≈ 8,62 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

10,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,2%

Ratio de liquidité générale

1,17

Rotation des actifs

1,64

Chiffre d'affaires / salarié

146 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma M & G CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 15410068. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru M & G CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru M & G CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea M & G CONSTRUCT SRL, CUI 15410068, nr. Reg. Com. J35/1053/2003, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are M & G CONSTRUCT SRL în 2025?

M & G CONSTRUCT SRL (CUI 15410068) a avut o marjă de profit net de 10,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).