Retour à la recherche

MARAMA MUSCELEANĂ SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ

ActifAssujetti à la TVA

MARAMA MUSCELEANĂ SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ este o entitate înființată în anul 2005 cu sediul în Municipiul Câmpulung, Argeș. Compania are ca activitate principală fabricarea altor articole de îmbrăcăminte şi accesorii n.c.a. și a înregistrat o cifră de afaceri de 745.659 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 153853 · Santé financière

Classement en 2025 : Argeș n°5453CAEN 1429 n°37

Informations générales

NomMARAMA MUSCELEANĂ SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ
CUI153853
N° d'immatriculationC2005000039039
AdresseStr. NEGRU VODĂ, 99, Municipiul Câmpulung, Argeş
Code CAEN principal1429
Date d'immatriculation06/09/2005
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Forme juridiqueSC
Forme de propriétéPROPR.COOPERATISTA-COOPERATIVE MESTESUGARESTI
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

746 k RON

vs 899 k RON

≈ 148 k €

Profit net (2025)

1,08 k RON

vs 4,91 k RON

≈ 215 €

Capitaluri proprii (2025)

282 k RON

vs 292 k RON

≈ 55,9 k €

Angajați (2025)

12
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
745 659
≈ 148 k €
1 082
≈ 215 €
12
2024
899 229
≈ 181 k €
4 907
≈ 986 €
20
2023
1 072 057
≈ 217 k €
-46 710
≈ -9,44 k €
27
2022
1 061 604
≈ 215 k €
1 887
≈ 383 €
27
2021
866 325
≈ 176 k €
8 030
≈ 1,63 k €
27
2020
961 848
≈ 199 k €
4 707
≈ 973 €
37
2019
1 547 578
≈ 326 k €
-29 814
≈ -6,28 k €
46
2018
1 554 878
≈ 334 k €
1 622
≈ 349 €
47
2017
1 540 161
≈ 337 k €
5 438
≈ 1,19 k €
52
2016
1 574 806
≈ 351 k €
4 671
≈ 1,04 k €
59
2015
1 616 402
≈ 364 k €
38 268
≈ 8,61 k €
67
2014
1 616 369
≈ 364 k €
20 169
≈ 4,54 k €
69
2013
1 539 061
≈ 348 k €
14 783
≈ 3,35 k €
71
2012
1 447 468
≈ 325 k €
40 022
≈ 8,98 k €
76

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

0,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

0,4%

Ratio de liquidité générale

5,65

Rotation des actifs

2,26

Chiffre d'affaires / salarié

62,1 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARAMA MUSCELEANĂ SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ după CUI?

Cauți CUI 153853. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARAMA MUSCELEANĂ SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARAMA MUSCELEANĂ SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ?

Datele de facturare sunt denumirea MARAMA MUSCELEANĂ SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ, CUI 153853, nr. Reg. Com. C2005000039039, sediu Municipiul Câmpulung, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARAMA MUSCELEANĂ SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ în 2025?

MARAMA MUSCELEANĂ SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ (CUI 153853) a avut o marjă de profit net de 0,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).