Retour à la recherche

BLUE-NIGHT 2003 SRL

ActifAssujetti à la TVA

BLUE-NIGHT 2003 SRL este o firmă înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Pitești. Compania are ca activitate principală hotelurile și alte facilități de cazare similare.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15372398 · Santé financière

Classement en 2025 : Argeș n°7451CAEN 5510 n°1446

Informations générales

NomBLUE-NIGHT 2003 SRL
CUI15372398
N° d'immatriculationJ2003000519037
AdresseStr. TRIVALE, 5-7, Municipiul Piteşti, Argeş
Code CAEN principal5510
Date d'immatriculation15/04/2003
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CIUCIU GHEORGHEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

421 k RON

vs 929 k RON

≈ 83,5 k €

Profit net (2025)

1,14 k RON

vs 502 k RON

≈ 226 €

Capitaluri proprii (2025)

-78,5 k RON

vs 502 k RON

≈ -15,6 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
420 512
≈ 83,5 k €
1 139
≈ 226 €
1
2024
928 633
≈ 187 k €
501 723
≈ 101 k €
1
2023
629 141
≈ 127 k €
440 733
≈ 89,1 k €
1
2022
295 812
≈ 60 k €
215 291
≈ 43,7 k €
1
2021
264 605
≈ 53,8 k €
206 885
≈ 42 k €
1
2020
256 694
≈ 53,1 k €
203 046
≈ 42 k €
1
2019
272 519
≈ 57,4 k €
143 469
≈ 30,2 k €
2
2018
295 092
≈ 63,4 k €
209 102
≈ 44,9 k €
2
2017
216 510
≈ 47,4 k €
117 283
≈ 25,7 k €
1
2016
212 441
≈ 47,3 k €
-24 403
≈ -5,43 k €
2
2015
191 915
≈ 43,2 k €
104 886
≈ 23,6 k €
1
2014
209 455
≈ 47,1 k €
130 699
≈ 29,4 k €
1
2013
208 142
≈ 47,1 k €
31 890
≈ 7,22 k €
—
2012
187 754
≈ 42,1 k €
94 174
≈ 21,1 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

0,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

—

Ratio de liquidité générale

0,43

Rotation des actifs

0,48

Chiffre d'affaires / salarié

421 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2023-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BLUE-NIGHT 2003 SRL după CUI?

Cauți CUI 15372398. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BLUE-NIGHT 2003 SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BLUE-NIGHT 2003 SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BLUE-NIGHT 2003 SRL, CUI 15372398, nr. Reg. Com. J2003000519037, sediu Municipiul Piteşti, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BLUE-NIGHT 2003 SRL în 2025?

BLUE-NIGHT 2003 SRL (CUI 15372398) a avut o marjă de profit net de 0,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).