Retour à la recherche

M & A SOFT PROJECT SRL

ActifAssujetti à la TVA

M & A SOFT PROJECT SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 576.307 lei și un profit net de 66.155 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15312426 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°8913CAEN 6201 n°2827

Informations générales

NomM & A SOFT PROJECT SRL
CUI15312426
N° d'immatriculationJ35/738/2003
AdresseLEGUMICULTURII, 36, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6201
Codes CAEN autorisés474147424743479147996201
Date d'immatriculation24/03/2003
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MANCE ALIN-OVIDIUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

615 k RON

vs 576 k RON

≈ 122 k €

Profit net (2025)

85,9 k RON

vs 66,2 k RON

≈ 17,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

86,5 k RON

vs 66,8 k RON

≈ 17,2 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
615 050
≈ 122 k €
85 911
≈ 17,1 k €
0
2024
576 307
≈ 116 k €
66 155
≈ 13,3 k €
2
2023
564 496
≈ 114 k €
75 246
≈ 15,2 k €
—
2022
551 247
≈ 112 k €
72 039
≈ 14,6 k €
—
2021
632 477
≈ 129 k €
161 648
≈ 32,9 k €
1
2020
509 031
≈ 105 k €
46 922
≈ 9,7 k €
0
2019
539 179
≈ 114 k €
14 300
≈ 3,01 k €
3
2018
508 542
≈ 109 k €
41 354
≈ 8,89 k €
—
2017
537 202
≈ 118 k €
54 171
≈ 11,9 k €
—
2016
511 929
≈ 114 k €
129 113
≈ 28,8 k €
—
2015
364 921
≈ 82,1 k €
86 404
≈ 19,4 k €
2
2014
307 568
≈ 69,2 k €
37 425
≈ 8,42 k €
2
2013
240 254
≈ 54,4 k €
8 617
≈ 1,95 k €
2
2012
246 195
≈ 55,3 k €
6 592
≈ 1,48 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

14%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,3%

Ratio de liquidité générale

0,96

Rotation des actifs

2,09

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma M & A SOFT PROJECT SRL după CUI?

Cauți CUI 15312426. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru M & A SOFT PROJECT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru M & A SOFT PROJECT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea M & A SOFT PROJECT SRL, CUI 15312426, nr. Reg. Com. J35/738/2003, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are M & A SOFT PROJECT SRL în 2025?

M & A SOFT PROJECT SRL (CUI 15312426) a avut o marjă de profit net de 14% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).