Retour à la recherche

SIMAR CONTAB SRL

Actif

SIMAR CONTAB SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Turda, județul Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 390.083 lei și un profit net de 20.699 lei cu 4 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15304385 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°14774CAEN 6920 n°2605

Informations générales

NomSIMAR CONTAB SRL
CUI15304385
N° d'immatriculationJ2003000724125
AdresseMACILOR, 15, Municipiul Turda, Cluj
Code CAEN principal6920
Codes CAEN autorisés692070227412741478308219
Date d'immatriculation19/03/2003
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Turda
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

390 k RON

vs 292 k RON

≈ 77,4 k €

Profit net (2025)

20,7 k RON

vs -14,4 k RON

≈ 4,11 k €

Capitaluri proprii (2025)

29,5 k RON

vs 8,75 k RON

≈ 5,85 k €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
390 083
≈ 77,4 k €
20 699
≈ 4,11 k €
4
2024
291 650
≈ 58,6 k €
-14 360
≈ -2,89 k €
4
2023
294 350
≈ 59,5 k €
6 483
≈ 1,31 k €
4
2022
277 150
≈ 56,2 k €
16 388
≈ 3,32 k €
4
2021
251 450
≈ 51,1 k €
15 039
≈ 3,06 k €
4
2020
194 750
≈ 40,3 k €
26 280
≈ 5,43 k €
3
2019
160 075
≈ 33,7 k €
1 308
≈ 276 €
4
2018
160 375
≈ 34,5 k €
16 223
≈ 3,49 k €
5
2017
165 450
≈ 36,2 k €
10 664
≈ 2,33 k €
4
2016
166 450
≈ 37,1 k €
38 657
≈ 8,61 k €
4
2015
147 700
≈ 33,2 k €
29 203
≈ 6,57 k €
5
2014
112 100
≈ 25,2 k €
16 313
≈ 3,67 k €
5
2013
100 650
≈ 22,8 k €
-5 168
≈ -1,17 k €
4
2012
95 450
≈ 21,4 k €
10 239
≈ 2,3 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

5,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

70,3%

Ratio de liquidité générale

0,99

Rotation des actifs

3,33

Chiffre d'affaires / salarié

97,5 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SIMAR CONTAB SRL după CUI?

Cauți CUI 15304385. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SIMAR CONTAB SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SIMAR CONTAB SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SIMAR CONTAB SRL, CUI 15304385, nr. Reg. Com. J2003000724125, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SIMAR CONTAB SRL în 2025?

SIMAR CONTAB SRL (CUI 15304385) a avut o marjă de profit net de 5,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).