Retour à la recherche

N & N CONSTRUCT SRL

ActifAssujetti à la TVA

N & N CONSTRUCT SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în satul Lunca, județul Teleorman. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 747.685 lei și un profit net de 173.391 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15299548 · Santé financière

Classement en 2025 : Teleorman n°1633CAEN 4120 n°7161

Informations générales

NomN & N CONSTRUCT SRL
CUI15299548
N° d'immatriculationJ2003000100347
AdresseLUNCA, Sat Lunca, Comuna Lunca, Teleorman
Code CAEN principal4100
Date d'immatriculation18/03/2003
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Turnu Măgurele
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
NAIDIN I. TĂNASEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

748 k RON

vs 733 k RON

≈ 148 k €

Profit net (2025)

173 k RON

vs 214 k RON

≈ 34,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

174 k RON

vs 215 k RON

≈ 34,5 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
747 685
≈ 148 k €
173 391
≈ 34,4 k €
3
2024
733 381
≈ 147 k €
214 236
≈ 43,1 k €
3
2023
817 505
≈ 165 k €
95 308
≈ 19,3 k €
4
2022
965 397
≈ 196 k €
239 283
≈ 48,5 k €
7
2021
806 934
≈ 164 k €
314 269
≈ 63,9 k €
4
2020
272 376
≈ 56,3 k €
77 728
≈ 16,1 k €
2
2019
159 608
≈ 33,6 k €
-90 123
≈ -19 k €
4
2018
533 180
≈ 115 k €
147 367
≈ 31,7 k €
5
2017
310 202
≈ 67,9 k €
164 791
≈ 36,1 k €
1
2016
23 352
≈ 5,2 k €
1 568
≈ 349 €
1
2015
199 983
≈ 45 k €
75 596
≈ 17 k €
1
2014
78 800
≈ 17,7 k €
399
≈ 89,8 €
1
2013
69 052
≈ 15,6 k €
6 554
≈ 1,48 k €
2
2012
15 805
≈ 3,55 k €
6 353
≈ 1,43 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

23,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

1,3

Rotation des actifs

2,08

Chiffre d'affaires / salarié

249 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2018-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma N & N CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 15299548. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru N & N CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru N & N CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea N & N CONSTRUCT SRL, CUI 15299548, nr. Reg. Com. J2003000100347, sediu Sat Lunca, Comuna Lunca, Teleorman.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are N & N CONSTRUCT SRL în 2025?

N & N CONSTRUCT SRL (CUI 15299548) a avut o marjă de profit net de 23,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).