Retour à la recherche

MBS GROUP SRL

ActifAssujetti à la TVA

MBS GROUP SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Turda, Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 153.176.784 lei și un număr de 114 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15291641 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°111CAEN 4100 n°47

Informations générales

NomMBS GROUP SRL
CUI15291641
N° d'immatriculationJ2003000670125
Adresse22 DECEMBRIE 1989, 24 B, Municipiul Turda, Cluj
Code CAEN principal4100
Date d'immatriculation14/03/2003
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SILAGYI GABRIELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

153 M RON

vs 124 M RON

≈ 30,4 M €

Profit net (2025)

17,1 M RON

vs 15,4 M RON

≈ 3,4 M €

Capitaluri proprii (2025)

17,9 M RON

vs 30,2 M RON

≈ 3,55 M €

Angajați (2025)

114
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
153 176 784
≈ 30,4 M €
17 125 044
≈ 3,4 M €
114
2024
123 852 392
≈ 24,9 M €
15 430 093
≈ 3,1 M €
110
2023
82 464 321
≈ 16,7 M €
12 250 259
≈ 2,48 M €
97
2022
67 109 132
≈ 13,6 M €
7 113 239
≈ 1,44 M €
83
2021
53 280 215
≈ 10,8 M €
4 736 510
≈ 963 k €
87
2020
40 022 498
≈ 8,27 M €
1 913 172
≈ 396 k €
63
2019
27 936 702
≈ 5,89 M €
1 793 759
≈ 378 k €
56
2018
35 867 178
≈ 7,71 M €
697 945
≈ 150 k €
47
2017
33 678 846
≈ 7,37 M €
86 430
≈ 18,9 k €
61
2016
34 333 278
≈ 7,65 M €
1 952 494
≈ 435 k €
48
2015
16 949 937
≈ 3,81 M €
-3 376 016
≈ -760 k €
45
2014
10 962 220
≈ 2,47 M €
-986 807
≈ -222 k €
—
2013
14 923 581
≈ 3,38 M €
-4 548 605
≈ -1,03 M €
35
2012
48 883 407
≈ 11 M €
370 688
≈ 83,2 k €
125

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

11,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

95,7%

Ratio de liquidité générale

1,24

Rotation des actifs

2,48

Chiffre d'affaires / salarié

1,34 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2004-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MBS GROUP SRL după CUI?

Cauți CUI 15291641. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MBS GROUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MBS GROUP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MBS GROUP SRL, CUI 15291641, nr. Reg. Com. J2003000670125, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MBS GROUP SRL în 2025?

MBS GROUP SRL (CUI 15291641) a avut o marjă de profit net de 11,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).