Retour à la recherche

C & D TEHNOMEDICA SRL

ActifAssujetti à la TVA

C & D TEHNOMEDICA SRL este o companie cu sediul în municipiul Timișoara, înfiinată în anul 2003. Activitatea principală este repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice conform codului CAEN 3313.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15286017 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°16676CAEN 3313 n°151

Informations générales

NomC & D TEHNOMEDICA SRL
CUI15286017
N° d'immatriculationJ2003000625350
AdresseStr. MURES, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal3313
Codes CAEN autorisés331333204618464647747499
Date d'immatriculation12/03/2003
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

231 k RON

vs 271 k RON

≈ 45,9 k €

Profit net (2025)

87,6 k RON

vs 19 k RON

≈ 17,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

107 k RON

vs 19,2 k RON

≈ 21,2 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
231 206
≈ 45,9 k €
87 577
≈ 17,4 k €
1
2024
271 370
≈ 54,6 k €
18 970
≈ 3,81 k €
1
2023
347 015
≈ 70,2 k €
144 242
≈ 29,2 k €
2
2022
343 642
≈ 69,7 k €
150 915
≈ 30,6 k €
3
2021
512 704
≈ 104 k €
243 621
≈ 49,5 k €
3
2020
431 760
≈ 89,3 k €
200 254
≈ 41,4 k €
3
2019
394 882
≈ 83,2 k €
256 042
≈ 54 k €
2
2018
363 500
≈ 78,1 k €
174 968
≈ 37,6 k €
1
2017
244 715
≈ 53,6 k €
65 361
≈ 14,3 k €
2
2016
267 856
≈ 59,6 k €
35 823
≈ 7,98 k €
2
2015
598 668
≈ 135 k €
150 434
≈ 33,8 k €
2
2014
343 326
≈ 77,2 k €
65 317
≈ 14,7 k €
3
2013
174 210
≈ 39,4 k €
10 117
≈ 2,29 k €
3
2012
223 835
≈ 50,2 k €
-35 418
≈ -7,95 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

37,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

82%

Ratio de liquidité générale

1,01

Rotation des actifs

0,59

Chiffre d'affaires / salarié

231 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2003-03-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma C & D TEHNOMEDICA SRL după CUI?

Cauți CUI 15286017. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru C & D TEHNOMEDICA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru C & D TEHNOMEDICA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea C & D TEHNOMEDICA SRL, CUI 15286017, nr. Reg. Com. J2003000625350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are C & D TEHNOMEDICA SRL în 2025?

C & D TEHNOMEDICA SRL (CUI 15286017) a avut o marjă de profit net de 37,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).