Retour à la recherche

LYN SRL

ActifAssujetti à la TVA

LYN SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în Comuna Roata de Jos, județul Giurgiu. Activitatea principală este transporturile rutiere de mărfuri, înregistrând o cifră de afaceri de 3.488.895 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15270266 · Santé financière

Classement en 2025 : Giurgiu n°515CAEN 4941 n°3816

Informations générales

NomLYN SRL
CUI15270266
N° d'immatriculationJ2003000102529
AdresseDE MIJLOC, 22, Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, Giurgiu
Code CAEN principal4941
Codes CAEN autorisés4941494252105224
Date d'immatriculation06/03/2003
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
PAUN VIOREL IONELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,49 M RON

vs 3,81 M RON

≈ 692 k €

Profit net (2025)

110 k RON

vs 243 k RON

≈ 21,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

266 k RON

vs 163 k RON

≈ 52,8 k €

Angajați (2025)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 488 895
≈ 692 k €
110 032
≈ 21,8 k €
10
2024
3 813 413
≈ 767 k €
242 732
≈ 48,8 k €
9
2023
3 265 778
≈ 660 k €
-125 173
≈ -25,3 k €
9
2022
4 295 495
≈ 871 k €
146 851
≈ 29,8 k €
9
2021
2 617 099
≈ 532 k €
169 796
≈ 34,5 k €
7
2020
1 862 240
≈ 385 k €
-77 862
≈ -16,1 k €
5
2019
1 671 063
≈ 352 k €
-93 541
≈ -19,7 k €
3
2018
1 440 648
≈ 310 k €
-340 713
≈ -73,2 k €
2
2017
1 168 271
≈ 256 k €
-57 760
≈ -12,6 k €
—
2016
1 123 654
≈ 250 k €
53 140
≈ 11,8 k €
2
2015
830 344
≈ 187 k €
25 111
≈ 5,65 k €
1
2014
788 871
≈ 177 k €
-96 614
≈ -21,7 k €
2
2013
646 711
≈ 146 k €
-66 526
≈ -15,1 k €
3
2012
530 851
≈ 119 k €
-82 225
≈ -18,5 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

3,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

41,4%

Ratio de liquidité générale

0,21

Rotation des actifs

2,8

Chiffre d'affaires / salarié

349 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2005-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LYN SRL după CUI?

Cauți CUI 15270266. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LYN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LYN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LYN SRL, CUI 15270266, nr. Reg. Com. J2003000102529, sediu Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, Giurgiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LYN SRL în 2025?

LYN SRL (CUI 15270266) a avut o marjă de profit net de 3,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).