Retour à la recherche

PUF ALB SRL

ActifAssujetti à la TVA

PUF ALB SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în Comuna Ianca, Olt. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 111 pentru cultivarea cerealelor, plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 1525858 · Santé financière

Classement en 2025 : Olt n°856CAEN 0111 n°2236

Informations générales

NomPUF ALB SRL
CUI1525858
N° d'immatriculationJ1992000075287
AdresseComuna Ianca, Olt
Code CAEN principal111
Date d'immatriculation18/01/1992
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Corabia
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
TOCEA VASILEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,68 M RON

vs 4,56 M RON

≈ 531 k €

Profit net (2025)

48,6 k RON

vs 95,5 k RON

≈ 9,65 k €

Capitaluri proprii (2025)

800 k RON

vs 436 k RON

≈ 159 k €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 675 639
≈ 531 k €
48 624
≈ 9,65 k €
4
2024
4 561 998
≈ 917 k €
95 530
≈ 19,2 k €
3
2023
4 971 004
≈ 1 M €
284 846
≈ 57,6 k €
2
2022
2 922 366
≈ 593 k €
251 485
≈ 51 k €
2
2021
1 992 684
≈ 405 k €
150 000
≈ 30,5 k €
2
2020
1 997 946
≈ 413 k €
86 832
≈ 18 k €
2
2019
2 014 038
≈ 424 k €
92 590
≈ 19,5 k €
2
2018
1 952 728
≈ 420 k €
186 236
≈ 40 k €
4
2017
1 922 526
≈ 421 k €
97 721
≈ 21,4 k €
5
2016
2 379 361
≈ 530 k €
146 272
≈ 32,6 k €
5
2015
1 807 557
≈ 407 k €
110 399
≈ 24,8 k €
6
2014
1 558 950
≈ 351 k €
81 800
≈ 18,4 k €
5
2013
1 040 803
≈ 236 k €
83 251
≈ 18,8 k €
4
2012
1 801 212
≈ 404 k €
214 246
≈ 48,1 k €
5

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

1,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

6,1%

Ratio de liquidité générale

1,13

Rotation des actifs

0,47

Chiffre d'affaires / salarié

669 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2001-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PUF ALB SRL după CUI?

Cauți CUI 1525858. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PUF ALB SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PUF ALB SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PUF ALB SRL, CUI 1525858, nr. Reg. Com. J1992000075287, sediu Comuna Ianca, Olt.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PUF ALB SRL în 2025?

PUF ALB SRL (CUI 1525858) a avut o marjă de profit net de 1,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).