Retour à la recherche

ROMCOM MIXT SA

ActifAssujetti à la TVA

ROMCOM MIXT SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Caracal, Olt. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 583.999 lei și un profit net de 66.167 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 1522649 · Santé financière

Classement en 2025 : Olt n°2372CAEN 6820 n°3876

Informations générales

NomROMCOM MIXT SA
CUI1522649
N° d'immatriculationJ1991000023289
AdresseNICOLAE TITULESCU, 62A, Municipiul Caracal, Olt
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation11/02/1991
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Caracal
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MANEA ALEXANDRUadministrator
DIMULESCU PETREreprezentant al persoanei juridice

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

584 k RON

vs 596 k RON

≈ 116 k €

Profit net (2025)

66,2 k RON

vs -176 k RON

≈ 13,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

2,96 M RON

vs 2,9 M RON

≈ 588 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
583 999
≈ 116 k €
66 167
≈ 13,1 k €
2
2024
596 028
≈ 120 k €
-175 618
≈ -35,3 k €
4
2023
955 691
≈ 193 k €
5 990 083
≈ 1,21 M €
5
2022
840 908
≈ 171 k €
67 270
≈ 13,6 k €
6
2021
889 796
≈ 181 k €
-163 008
≈ -33,1 k €
6
2020
828 945
≈ 171 k €
51 116
≈ 10,6 k €
7
2019
912 164
≈ 192 k €
91 875
≈ 19,4 k €
7
2018
883 053
≈ 190 k €
491 400
≈ 106 k €
8
2017
835 588
≈ 183 k €
84 623
≈ 18,5 k €
8
2016
816 000
≈ 182 k €
43 274
≈ 9,64 k €
8
2015
790 787
≈ 178 k €
3 969
≈ 893 €
8
2014
811 309
≈ 183 k €
57 359
≈ 12,9 k €
8
2013
712 126
≈ 161 k €
-1 639
≈ -371 €
8
2012
823 312
≈ 185 k €
69 864
≈ 15,7 k €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

11,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

2,2%

Ratio de liquidité générale

4,23

Rotation des actifs

0,16

Chiffre d'affaires / salarié

292 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROMCOM MIXT SA după CUI?

Cauți CUI 1522649. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROMCOM MIXT SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROMCOM MIXT SA?

Datele de facturare sunt denumirea ROMCOM MIXT SA, CUI 1522649, nr. Reg. Com. J1991000023289, sediu Municipiul Caracal, Olt.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROMCOM MIXT SA în 2025?

ROMCOM MIXT SA (CUI 1522649) a avut o marjă de profit net de 11,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).