Retour à la recherche

EURO-MAX SRL

Actif

EURO-MAX SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 1.699.565 lei și profitul net a fost de 219.255 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15226120 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°4529CAEN 6820 n°1765

Informations générales

NomEURO-MAX SRL
CUI15226120
N° d'immatriculationJ2003000398357
AdresseStr. IOAN PLAVOSIN, 13, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation19/02/2003
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SALMERI MARIOadministrator
HÎRŞOVA NICOLETAadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,7 M RON

vs 1,62 M RON

≈ 337 k €

Profit net (2025)

219 k RON

vs 255 k RON

≈ 43,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

6,02 M RON

vs 5,76 M RON

≈ 1,19 M €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 699 565
≈ 337 k €
219 255
≈ 43,5 k €
1
2024
1 622 586
≈ 326 k €
255 491
≈ 51,4 k €
1
2023
1 545 579
≈ 312 k €
503 495
≈ 102 k €
1
2022
1 040 422
≈ 211 k €
391 638
≈ 79,4 k €
1
2021
946 604
≈ 192 k €
332 642
≈ 67,6 k €
1
2020
827 631
≈ 171 k €
76 159
≈ 15,7 k €
1
2019
713 615
≈ 150 k €
2 263
≈ 477 €
—
2018
513 112
≈ 110 k €
-70 796
≈ -15,2 k €
—
2017
423 398
≈ 92,7 k €
-68 183
≈ -14,9 k €
—
2016
142 469
≈ 31,7 k €
65 993
≈ 14,7 k €
—
2015
140 993
≈ 31,7 k €
72 465
≈ 16,3 k €
—
2014
138 872
≈ 31,2 k €
58 907
≈ 13,3 k €
—
2013
133 398
≈ 30,2 k €
41 350
≈ 9,36 k €
—
2012
133 478
≈ 30 k €
33 130
≈ 7,43 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

12,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

3,6%

Ratio de liquidité générale

0,11

Rotation des actifs

0,13

Chiffre d'affaires / salarié

1,7 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma EURO-MAX SRL după CUI?

Cauți CUI 15226120. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EURO-MAX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EURO-MAX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EURO-MAX SRL, CUI 15226120, nr. Reg. Com. J2003000398357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EURO-MAX SRL în 2025?

EURO-MAX SRL (CUI 15226120) a avut o marjă de profit net de 12,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).