Classement en 2021 : Timiș n°6178CAEN 8299 n°848
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Radiată
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2021)
759 k RON
≈ 154 k €
Profit net (2021)
730 k RON
≈ 148 k €
Capitaluri proprii (2021)
1,53 M RON
≈ 310 k €
Angajați (2021)
2021
759 k RON
| 2012 | 62,3 k RON | Profit net: -20,4 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 488 k RON | Profit net: 147 k RON |
| 2014 | 89,2 k RON | Profit net: -56,6 k RON |
| 2015 | 47,1 k RON | Profit net: 148 k RON |
| 2016 | 4,46 k RON | Profit net: -976 RON |
| 2017 | 9,11 k RON | Profit net: -18,5 k RON |
| 2018 | 11,6 k RON | Profit net: 5,69 k RON |
| 2019 | 772 k RON | Profit net: 153 k RON |
| 2020 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -60 k RON |
| 2021 | 759 k RON | Profit net: 730 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 759 478 ≈ 154 k € | 729 743 ≈ 148 k € | — | ||||
| 2020 | — | -60 011 ≈ -12,4 k € | — | ||||
| 2019 | 772 408 ≈ 163 k € | 153 111 ≈ 32,3 k € | — | ||||
| 2018 | 11 624 ≈ 2,5 k € | 5 694 ≈ 1,22 k € | — | ||||
| 2017 | 9 108 ≈ 1,99 k € | -18 530 ≈ -4,06 k € | — | ||||
| 2016 | 4 457 ≈ 992 € | -976 ≈ -217 € | — | ||||
| 2015 | 47 067 ≈ 10,6 k € | 147 922 ≈ 33,3 k € | — | ||||
| 2014 | 89 210 ≈ 20,1 k € | -56 619 ≈ -12,7 k € | 1 | ||||
| 2013 | 488 301 ≈ 111 k € | 146 890 ≈ 33,2 k € | 1 | ||||
| 2012 | 62 327 ≈ 14 k € | -20 414 ≈ -4,58 k € | 1 | ||||
| 2025 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2024 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2023 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2022 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2021
Marge bénéficiaire nette
96,1%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
47,8%
Ratio de liquidité générale
2,37
Rotation des actifs
0,34
Chiffre d'affaires / salarié
—
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2004-11-01 | 2022-10-01 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma CROMWELL ROMANIA SRL după CUI?
Cauți CUI 15175922. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CROMWELL ROMANIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CROMWELL ROMANIA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea CROMWELL ROMANIA SRL, CUI 15175922, nr. Reg. Com. J35/244/2003, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CROMWELL ROMANIA SRL în 2021?
CROMWELL ROMANIA SRL (CUI 15175922) a avut o marjă de profit net de 96,1% în 2021, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).