Retour à la recherche

CITY MEDIA SRL

ActifAssujetti à la TVA

CITY MEDIA SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 6.247.806 lei și un profit net de 2.458.250 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15169882 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°1613CAEN 7312 n°37

Informations générales

NomCITY MEDIA SRL
CUI15169882
N° d'immatriculationJ2003000231353
AdresseStr. MUREŞ, 183, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal7312
Date d'immatriculation30/01/2003
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
LAMBRINO RADUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

6,25 M RON

vs 5,02 M RON

≈ 1,24 M €

Profit net (2025)

2,46 M RON

vs 2,06 M RON

≈ 488 k €

Capitaluri proprii (2025)

2,48 M RON

vs 2,08 M RON

≈ 493 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
6 247 806
≈ 1,24 M €
2 458 250
≈ 488 k €
3
2024
5 019 869
≈ 1,01 M €
2 055 051
≈ 413 k €
3
2023
5 163 706
≈ 1,04 M €
2 560 817
≈ 518 k €
3
2022
3 878 111
≈ 786 k €
1 948 695
≈ 395 k €
3
2021
2 445 168
≈ 497 k €
1 380 413
≈ 281 k €
3
2020
1 676 911
≈ 347 k €
154 459
≈ 31,9 k €
3
2019
2 080 515
≈ 438 k €
372 464
≈ 78,5 k €
3
2018
1 722 332
≈ 370 k €
658 289
≈ 141 k €
2
2017
1 537 741
≈ 337 k €
618 847
≈ 135 k €
1
2016
1 167 605
≈ 260 k €
258 533
≈ 57,6 k €
1
2015
1 146 123
≈ 258 k €
274 106
≈ 61,7 k €
3
2014
1 101 039
≈ 248 k €
65 930
≈ 14,8 k €
2
2013
1 053 764
≈ 238 k €
175 865
≈ 39,8 k €
1
2012
1 127 623
≈ 253 k €
291 347
≈ 65,4 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

39,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99%

Ratio de liquidité générale

1,45

Rotation des actifs

1,11

Chiffre d'affaires / salarié

2,08 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2003-01-31—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CITY MEDIA SRL după CUI?

Cauți CUI 15169882. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CITY MEDIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CITY MEDIA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CITY MEDIA SRL, CUI 15169882, nr. Reg. Com. J2003000231353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CITY MEDIA SRL în 2025?

CITY MEDIA SRL (CUI 15169882) a avut o marjă de profit net de 39,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).