Retour à la recherche

EMATICA SRL

Actif

EMATICA SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în Municipiul Dej, Cluj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 157.419 lei și un profit net de 92.605 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15154253 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°25502CAEN 9012 n°63

Informations générales

NomEMATICA SRL
CUI15154253
N° d'immatriculationJ2003000132128
AdresseCRÂNGULUI, 74, Municipiul Dej, Cluj
Code CAEN principal9012
Date d'immatriculation22/01/2003
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Dej
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

157 k RON

vs 146 k RON

≈ 31,2 k €

Profit net (2025)

92,6 k RON

vs 90,5 k RON

≈ 18,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

133 k RON

vs 115 k RON

≈ 26,5 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
157 419
≈ 31,2 k €
92 605
≈ 18,4 k €
1
2024
145 537
≈ 29,3 k €
90 536
≈ 18,2 k €
1
2023
232 500
≈ 47 k €
185 756
≈ 37,6 k €
1
2022
299 322
≈ 60,7 k €
243 233
≈ 49,3 k €
1
2021
136 880
≈ 27,8 k €
92 444
≈ 18,8 k €
1
2020
277 024
≈ 57,3 k €
221 745
≈ 45,8 k €
1
2019
205 009
≈ 43,2 k €
158 489
≈ 33,4 k €
1
2018
209 400
≈ 45 k €
160 599
≈ 34,5 k €
1
2017
53 500
≈ 11,7 k €
21 658
≈ 4,74 k €
1
2016
30 000
≈ 6,68 k €
429
≈ 95,5 €
1
2015
188 721
≈ 42,5 k €
147 486
≈ 33,2 k €
1
2014
190 689
≈ 42,9 k €
125 218
≈ 28,2 k €
1
2013
218 022
≈ 49,3 k €
28 219
≈ 6,39 k €
1
2012
207 813
≈ 46,6 k €
101 409
≈ 22,8 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

58,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

69,4%

Ratio de liquidité générale

8,4

Rotation des actifs

1,04

Chiffre d'affaires / salarié

157 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-05-012011-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma EMATICA SRL după CUI?

Cauți CUI 15154253. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EMATICA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EMATICA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EMATICA SRL, CUI 15154253, nr. Reg. Com. J2003000132128, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EMATICA SRL în 2025?

EMATICA SRL (CUI 15154253) a avut o marjă de profit net de 58,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).