Retour à la recherche

TANEX PROD COM SRL

ActifAssujetti à la TVA

TANEX PROD COM SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în satul Dridu, județul Ialomița. Activitatea principală este cultivarea cerealelor, plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15152813 · Santé financière

Classement en 2025 : Ialomița n°1551CAEN 0111 n°5071

Informations générales

NomTANEX PROD COM SRL
CUI15152813
N° d'immatriculationJ2003000017210
AdressePrincipală, 200, Sat Dridu, Comuna Dridu, Ialomiţa
Code CAEN principal111
Codes CAEN autorisés01116820
Date d'immatriculation23/01/2003
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Urziceni
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
NEAGU TĂNELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

720 k RON

vs 437 k RON

≈ 143 k €

Profit net (2025)

508 k RON

vs 4,4 k RON

≈ 101 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,05 M RON

vs 868 k RON

≈ 208 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
720 234
≈ 143 k €
507 750
≈ 101 k €
1
2024
437 021
≈ 87,9 k €
4 397
≈ 884 €
1
2023
575 618
≈ 116 k €
7 874
≈ 1,59 k €
1
2022
883 893
≈ 179 k €
402 934
≈ 81,7 k €
1
2021
594 642
≈ 121 k €
189 971
≈ 38,6 k €
1
2020
448 807
≈ 92,8 k €
126 308
≈ 26,1 k €
1
2019
571 701
≈ 120 k €
208 831
≈ 44 k €
1
2018
426 235
≈ 91,6 k €
187 694
≈ 40,3 k €
—
2017
935 140
≈ 205 k €
127 721
≈ 28 k €
2
2016
787 941
≈ 175 k €
139 418
≈ 31 k €
3
2015
713 239
≈ 160 k €
101 588
≈ 22,9 k €
3
2014
685 232
≈ 154 k €
83 210
≈ 18,7 k €
3
2013
511 604
≈ 116 k €
46 252
≈ 10,5 k €
3
2012
451 934
≈ 101 k €
3 667
≈ 823 €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

70,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

48,4%

Ratio de liquidité générale

1,82

Rotation des actifs

0,53

Chiffre d'affaires / salarié

720 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2003-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TANEX PROD COM SRL după CUI?

Cauți CUI 15152813. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TANEX PROD COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TANEX PROD COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TANEX PROD COM SRL, CUI 15152813, nr. Reg. Com. J2003000017210, sediu Sat Dridu, Comuna Dridu, Ialomiţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TANEX PROD COM SRL în 2025?

TANEX PROD COM SRL (CUI 15152813) a avut o marjă de profit net de 70,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).