Retour à la recherche

G.I.G. SRL

ActifAssujetti à la TVA

G.I.G. SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Câmpulung, Argeș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.698.529 lei și un profit net de 408.617 lei cu 10 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 151380 · Santé financière

Classement en 2025 : Argeș n°3216CAEN 1812 n°267

Informations générales

NomG.I.G. SRL
CUI151380
N° d'immatriculationJ1991000545031
AdresseStr. ION MIHALACHE, 119, Municipiul Câmpulung, Argeş
Code CAEN principal1812
Date d'immatriculation04/06/1991
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
GRIGOROIU GHEORGHEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,7 M RON

vs 1,56 M RON

≈ 337 k €

Profit net (2025)

409 k RON

vs 154 k RON

≈ 81,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,47 M RON

vs 1,22 M RON

≈ 293 k €

Angajați (2025)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 698 529
≈ 337 k €
408 617
≈ 81,1 k €
10
2024
1 559 166
≈ 313 k €
153 901
≈ 30,9 k €
12
2023
1 786 375
≈ 361 k €
252 408
≈ 51 k €
12
2022
1 722 754
≈ 349 k €
354 835
≈ 72 k €
11
2021
1 489 164
≈ 303 k €
166 838
≈ 33,9 k €
11
2020
1 439 164
≈ 298 k €
290 468
≈ 60,1 k €
13
2019
1 563 397
≈ 329 k €
45 403
≈ 9,57 k €
18
2018
1 307 362
≈ 281 k €
28 327
≈ 6,09 k €
11
2017
1 512 450
≈ 331 k €
22 405
≈ 4,9 k €
13
2016
1 770 541
≈ 394 k €
11 839
≈ 2,64 k €
15
2015
1 797 175
≈ 404 k €
75 211
≈ 16,9 k €
14
2014
1 737 691
≈ 391 k €
81 374
≈ 18,3 k €
13
2013
1 563 432
≈ 354 k €
58 568
≈ 13,3 k €
14
2012
1 530 280
≈ 343 k €
10 173
≈ 2,28 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

24,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

27,7%

Ratio de liquidité générale

1,01

Rotation des actifs

0,89

Chiffre d'affaires / salarié

170 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1994-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma G.I.G. SRL după CUI?

Cauți CUI 151380. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru G.I.G. SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru G.I.G. SRL?

Datele de facturare sunt denumirea G.I.G. SRL, CUI 151380, nr. Reg. Com. J1991000545031, sediu Municipiul Câmpulung, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are G.I.G. SRL în 2025?

G.I.G. SRL (CUI 151380) a avut o marjă de profit net de 24,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).