Retour à la recherche

INTACT SERV SRL

ActifAssujetti à la TVA

INTACT SERV SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Brăila. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.164.625 lei și un profit net de 874.188 lei cu 13 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15133331 · Santé financière

Classement en 2025 : Brăila n°867CAEN 7490 n°94

Informations générales

NomINTACT SERV SRL
CUI15133331
N° d'immatriculationJ09/17/2003
AdresseStr. MIHAIL SEBASTIAN, 20, Municipiul Brăila, Brăila
Code CAEN principal7490
Date d'immatriculation16/01/2003
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CRISTESCU ADRIANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,17 M RON

vs 2,16 M RON

≈ 430 k €

Profit net (2025)

613 k RON

vs 874 k RON

≈ 122 k €

Capitaluri proprii (2025)

3,62 M RON

vs 3,39 M RON

≈ 719 k €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 168 034
≈ 430 k €
613 287
≈ 122 k €
5
2024
2 164 625
≈ 435 k €
874 188
≈ 176 k €
13
2023
1 691 195
≈ 342 k €
476 868
≈ 96,4 k €
13
2022
1 396 022
≈ 283 k €
444 491
≈ 90,1 k €
7
2021
1 353 419
≈ 275 k €
496 084
≈ 101 k €
10
2020
1 302 176
≈ 269 k €
401 669
≈ 83 k €
10
2019
1 100 805
≈ 232 k €
436 196
≈ 91,9 k €
10
2018
1 049 795
≈ 226 k €
418 720
≈ 90 k €
11
2017
1 308 258
≈ 286 k €
179 282
≈ 39,2 k €
10
2016
1 292 084
≈ 288 k €
500 723
≈ 111 k €
11
2015
1 361 562
≈ 306 k €
501 359
≈ 113 k €
15
2014
938 442
≈ 211 k €
115 947
≈ 26,1 k €
16
2013
1 053 265
≈ 238 k €
251 060
≈ 56,8 k €
15
2012
1 060 314
≈ 238 k €
94 591
≈ 21,2 k €
13

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

28,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

16,9%

Ratio de liquidité générale

3,75

Rotation des actifs

0,45

Chiffre d'affaires / salarié

434 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INTACT SERV SRL după CUI?

Cauți CUI 15133331. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INTACT SERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INTACT SERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INTACT SERV SRL, CUI 15133331, nr. Reg. Com. J09/17/2003, sediu Municipiul Brăila, Brăila.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INTACT SERV SRL în 2025?

INTACT SERV SRL (CUI 15133331) a avut o marjă de profit net de 28,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).