Retour à la recherche

CONTEXLEG SRL

Actif

CONTEXLEG SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în sat Bănești, județul Prahova. Activitatea principală este codul CAEN 6920 și în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 281.100 lei cu un profit net de 146.922 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15125282 · Santé financière

Classement en 2025 : Prahova n°10267CAEN 6920 n°5092

Informations générales

NomCONTEXLEG SRL
CUI15125282
N° d'immatriculationJ2003000041295
AdresseAurel Vlaicu, 953, Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova
Code CAEN principal6920
Codes CAEN autorisés69207020749982108299
Date d'immatriculation13/01/2003
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Câmpina
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

281 k RON

vs 194 k RON

≈ 55,8 k €

Profit net (2025)

147 k RON

vs 68,1 k RON

≈ 29,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

148 k RON

vs 69,7 k RON

≈ 29,4 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
281 100
≈ 55,8 k €
146 922
≈ 29,2 k €
1
2024
193 750
≈ 38,9 k €
68 061
≈ 13,7 k €
1
2023
183 750
≈ 37,1 k €
65 596
≈ 13,3 k €
1
2022
149 100
≈ 30,2 k €
21 446
≈ 4,35 k €
1
2021
169 750
≈ 34,5 k €
13 978
≈ 2,84 k €
1
2020
165 025
≈ 34,1 k €
43 274
≈ 8,95 k €
1
2019
164 370
≈ 34,6 k €
40 993
≈ 8,64 k €
1
2018
177 800
≈ 38,2 k €
93 683
≈ 20,1 k €
1
2017
93 940
≈ 20,6 k €
4 361
≈ 955 €
1
2016
127 258
≈ 28,3 k €
3 869
≈ 862 €
1
2015
153 678
≈ 34,6 k €
916
≈ 206 €
1
2014
119 360
≈ 26,9 k €
15 904
≈ 3,58 k €
1
2013
165 445
≈ 37,4 k €
55 783
≈ 12,6 k €
1
2012
67 409
≈ 15,1 k €
1 595
≈ 358 €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

52,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,1%

Ratio de liquidité générale

14,84

Rotation des actifs

1,77

Chiffre d'affaires / salarié

281 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-10-012012-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTEXLEG SRL după CUI?

Cauți CUI 15125282. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTEXLEG SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTEXLEG SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONTEXLEG SRL, CUI 15125282, nr. Reg. Com. J2003000041295, sediu Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTEXLEG SRL în 2025?

CONTEXLEG SRL (CUI 15125282) a avut o marjă de profit net de 52,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).