Retour à la recherche

CENTERVET SRL

ActifAssujetti à la TVA

CENTERVET SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în municipiul Focșani. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 7500 și înregistrează cifra de afaceri de 925.380 lei pentru anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15085099 · Santé financière

Classement en 2025 : Vrancea n°1620CAEN 7500 n°587

Informations générales

NomCENTERVET SRL
CUI15085099
N° d'immatriculationJ39/565/2002
AdresseStr. ARHITECT ION MINCU, 10, Municipiul Focşani, Vrancea
Code CAEN principal7500
Codes CAEN autorisés47737500
Date d'immatriculation11/12/2002
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

925 k RON

vs 943 k RON

≈ 184 k €

Profit net (2025)

167 k RON

vs 127 k RON

≈ 33,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

262 k RON

vs 203 k RON

≈ 52 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
925 380
≈ 184 k €
167 189
≈ 33,2 k €
2
2024
942 590
≈ 189 k €
127 363
≈ 25,6 k €
3
2023
881 631
≈ 178 k €
135 637
≈ 27,4 k €
3
2022
827 228
≈ 168 k €
113 658
≈ 23 k €
3
2021
904 743
≈ 184 k €
166 848
≈ 33,9 k €
3
2020
800 680
≈ 166 k €
152 553
≈ 31,5 k €
3
2019
644 801
≈ 136 k €
67 994
≈ 14,3 k €
3
2018
569 147
≈ 122 k €
35 499
≈ 7,63 k €
3
2017
601 389
≈ 132 k €
131 902
≈ 28,9 k €
3
2016
521 619
≈ 116 k €
115 422
≈ 25,7 k €
3
2015
467 777
≈ 105 k €
97 537
≈ 21,9 k €
3
2014
451 810
≈ 102 k €
64 008
≈ 14,4 k €
2
2013
376 831
≈ 85,3 k €
38 826
≈ 8,79 k €
2
2012
324 370
≈ 72,8 k €
34 549
≈ 7,75 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

18,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

63,8%

Ratio de liquidité générale

1,71

Rotation des actifs

1,79

Chiffre d'affaires / salarié

463 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CENTERVET SRL după CUI?

Cauți CUI 15085099. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CENTERVET SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CENTERVET SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CENTERVET SRL, CUI 15085099, nr. Reg. Com. J39/565/2002, sediu Municipiul Focşani, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CENTERVET SRL în 2025?

CENTERVET SRL (CUI 15085099) a avut o marjă de profit net de 18,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).