Retour à la recherche

SANVET TOTAL SRL

ActifAssujetti à la TVA

SANVET TOTAL SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în Sat Milcovul, Comuna Milcovul, județul Vrancea. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 267.925 lei și un profit net de 83.997 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15049819 · Santé financière

Classement en 2025 : Vrancea n°3539CAEN 7500 n°2055

Informations générales

NomSANVET TOTAL SRL
CUI15049819
N° d'immatriculationJ2002000537395
AdresseSat Milcovul, Comuna Milcovul, Vrancea
Code CAEN principal7500
Date d'immatriculation28/11/2002
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
VASILACHE VIOLETAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

268 k RON

vs 235 k RON

≈ 53,2 k €

Profit net (2025)

84 k RON

vs 16,1 k RON

≈ 16,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

444 k RON

vs 376 k RON

≈ 88,2 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
267 925
≈ 53,2 k €
83 997
≈ 16,7 k €
1
2024
234 756
≈ 47,2 k €
16 094
≈ 3,24 k €
1
2023
238 958
≈ 48,3 k €
15 658
≈ 3,17 k €
2
2022
216 729
≈ 43,9 k €
49 001
≈ 9,94 k €
2
2021
274 364
≈ 55,8 k €
116 635
≈ 23,7 k €
2
2020
170 595
≈ 35,3 k €
52 122
≈ 10,8 k €
2
2019
142 261
≈ 30 k €
2 193
≈ 462 €
2
2018
128 353
≈ 27,6 k €
-26 420
≈ -5,68 k €
3
2017
162 638
≈ 35,6 k €
-14 003
≈ -3,07 k €
3
2016
170 446
≈ 38 k €
28 261
≈ 6,29 k €
—
2015
190 094
≈ 42,8 k €
57 711
≈ 13 k €
3
2014
195 197
≈ 43,9 k €
74 584
≈ 16,8 k €
4
2013
128 727
≈ 29,1 k €
36 407
≈ 8,24 k €
3
2012
142 715
≈ 32 k €
30 848
≈ 6,92 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

31,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

18,9%

Ratio de liquidité générale

20,8

Rotation des actifs

0,58

Chiffre d'affaires / salarié

268 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SANVET TOTAL SRL după CUI?

Cauți CUI 15049819. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SANVET TOTAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SANVET TOTAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SANVET TOTAL SRL, CUI 15049819, nr. Reg. Com. J2002000537395, sediu Sat Milcovul, Comuna Milcovul, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SANVET TOTAL SRL în 2025?

SANVET TOTAL SRL (CUI 15049819) a avut o marjă de profit net de 31,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).