Retour à la recherche

ANDYMIA TRANS SRL

ActifAssujetti à la TVA

ANDYMIA TRANS SRL este o companie cu sediul în satul Sâncel, județul Alba, înființată în anul 2002. Activitatea principală este transportul rutier de mărfuri, având un număr de 2 angajați în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15044536 · Santé financière

Classement en 2025 : Alba n°3585CAEN 4941 n°16250

Informations générales

NomANDYMIA TRANS SRL
CUI15044536
N° d'immatriculationJ2002000594017
AdresseStr. MIHAI EMINESCU, 112, Sat Sâncel, Comuna Sâncel, Alba
Code CAEN principal4941
Codes CAEN autorisés4941494252215224522552265231
Date d'immatriculation27/11/2002
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Blaj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
PEPELEA MARIETAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

450 k RON

vs 780 k RON

≈ 89,4 k €

Profit net (2025)

71,5 k RON

vs 57,6 k RON

≈ 14,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

218 k RON

vs 169 k RON

≈ 43,3 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
450 418
≈ 89,4 k €
71 535
≈ 14,2 k €
2
2024
779 950
≈ 157 k €
57 583
≈ 11,6 k €
3
2023
979 599
≈ 198 k €
51 215
≈ 10,4 k €
3
2022
1 022 303
≈ 207 k €
2 942
≈ 597 €
3
2021
701 200
≈ 143 k €
1 523
≈ 310 €
3
2020
681 982
≈ 141 k €
10 194
≈ 2,11 k €
4
2019
670 452
≈ 141 k €
3 219
≈ 678 €
3
2018
522 225
≈ 112 k €
1 053
≈ 226 €
3
2017
424 768
≈ 93 k €
1 701
≈ 372 €
2
2016
299 860
≈ 66,8 k €
6 693
≈ 1,49 k €
2
2015
306 567
≈ 69 k €
5 655
≈ 1,27 k €
2
2014
431 239
≈ 97 k €
14 619
≈ 3,29 k €
3
2013
464 571
≈ 105 k €
15 990
≈ 3,62 k €
5
2012
607 953
≈ 136 k €
10 502
≈ 2,36 k €
5

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

15,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

32,8%

Ratio de liquidité générale

5,81

Rotation des actifs

1,73

Chiffre d'affaires / salarié

225 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2002-11-29—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANDYMIA TRANS SRL după CUI?

Cauți CUI 15044536. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANDYMIA TRANS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANDYMIA TRANS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ANDYMIA TRANS SRL, CUI 15044536, nr. Reg. Com. J2002000594017, sediu Sat Sâncel, Comuna Sâncel, Alba.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANDYMIA TRANS SRL în 2025?

ANDYMIA TRANS SRL (CUI 15044536) a avut o marjă de profit net de 15,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).