Retour à la recherche

OLMEC SRL

ActifAssujetti à la TVA

OLMEC SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în sat Orleşti, județul Vâlcea. Activitatea principală este fabricarea de uși și ferestre din metal, înregistrând o cifră de afaceri de 475.337 lei și un profit net de 88.947 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 1502285 · Santé financière

Classement en 2025 : Vâlcea n°2858CAEN 2512 n°297

Informations générales

NomOLMEC SRL
CUI1502285
N° d'immatriculationJ38/226/1991
AdresseCom. Orlesti, Sat Orleşti, Comuna Orleşti, Vâlcea
Code CAEN principal2512
Date d'immatriculation18/04/1991
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Drăgăşani
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SÎRBU DANIELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

475 k RON

vs 500 k RON

≈ 94,3 k €

Profit net (2025)

88,9 k RON

vs 178 k RON

≈ 17,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,04 M RON

vs 948 k RON

≈ 206 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
475 337
≈ 94,3 k €
88 947
≈ 17,7 k €
1
2024
499 506
≈ 100 k €
178 164
≈ 35,8 k €
2
2023
622 491
≈ 126 k €
311 707
≈ 63 k €
2
2022
268 280
≈ 54,4 k €
-22 640
≈ -4,59 k €
2
2021
228 250
≈ 46,4 k €
1 316
≈ 267 €
2
2020
295 159
≈ 61 k €
1 990
≈ 411 €
2
2019
229 306
≈ 48,3 k €
4 558
≈ 961 €
1
2018
194 661
≈ 41,8 k €
5 358
≈ 1,15 k €
2
2017
214 843
≈ 47 k €
1 295
≈ 283 €
1
2016
220 213
≈ 49 k €
21
≈ 4,68 €
1
2015
311 428
≈ 70,1 k €
-12 053
≈ -2,71 k €
3
2014
428 701
≈ 96,5 k €
2 888
≈ 650 €
5
2013
471 923
≈ 107 k €
3 007
≈ 680 €
5
2012
512 603
≈ 115 k €
3 432
≈ 770 €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

18,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

8,6%

Ratio de liquidité générale

0,23

Rotation des actifs

0,2

Chiffre d'affaires / salarié

475 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1994-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma OLMEC SRL după CUI?

Cauți CUI 1502285. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru OLMEC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru OLMEC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea OLMEC SRL, CUI 1502285, nr. Reg. Com. J38/226/1991, sediu Sat Orleşti, Comuna Orleşti, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are OLMEC SRL în 2025?

OLMEC SRL (CUI 1502285) a avut o marjă de profit net de 18,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).