Retour à la recherche

S.P. TRANS SRL

ActifAssujetti à la TVA

S.P. TRANS SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.085.179 lei și un profit net de 280.436 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 14999543 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°7962CAEN 4941 n°11985

Informations générales

NomS.P. TRANS SRL
CUI14999543
N° d'immatriculationJ35/1802/2002
AdresseStr. PICTOR ION NEGULICI, 17, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4941
Codes CAEN autorisés49415229
Date d'immatriculation07/11/2002
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
HORADRON PETRUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

737 k RON

vs 1,09 M RON

≈ 146 k €

Profit net (2025)

131 k RON

vs 280 k RON

≈ 26,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

130 k RON

vs 281 k RON

≈ 25,8 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
737 156
≈ 146 k €
131 470
≈ 26,1 k €
2
2024
1 085 179
≈ 218 k €
280 436
≈ 56,4 k €
3
2023
2 646 135
≈ 535 k €
656 314
≈ 133 k €
3
2022
2 489 745
≈ 505 k €
336 142
≈ 68,2 k €
3
2021
1 585 600
≈ 322 k €
390 630
≈ 79,4 k €
4
2020
2 603 801
≈ 538 k €
669 368
≈ 138 k €
4
2019
2 245 588
≈ 473 k €
577 988
≈ 122 k €
5
2018
1 614 335
≈ 347 k €
145 665
≈ 31,3 k €
5
2017
1 895 044
≈ 415 k €
151 181
≈ 33,1 k €
3
2016
1 975 390
≈ 440 k €
235 376
≈ 52,4 k €
4
2015
1 819 138
≈ 409 k €
97 652
≈ 22 k €
3
2014
1 454 034
≈ 327 k €
7 003
≈ 1,58 k €
2
2013
1 805 508
≈ 409 k €
6 553
≈ 1,48 k €
2
2012
1 006 078
≈ 226 k €
5 056
≈ 1,13 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

17,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

101,2%

Ratio de liquidité générale

1,51

Rotation des actifs

4,36

Chiffre d'affaires / salarié

369 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma S.P. TRANS SRL după CUI?

Cauți CUI 14999543. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru S.P. TRANS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru S.P. TRANS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea S.P. TRANS SRL, CUI 14999543, nr. Reg. Com. J35/1802/2002, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are S.P. TRANS SRL în 2025?

S.P. TRANS SRL (CUI 14999543) a avut o marjă de profit net de 17,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).