Retour à la recherche

VANIDEI COM SRL

ActifAssujetti à la TVA

VANIDEI COM SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în satul Cazasu, județul Brăila. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 14964030 · Santé financière

Classement en 2025 : Brăila n°2832CAEN 4711 n°14591

Informations générales

NomVANIDEI COM SRL
CUI14964030
N° d'immatriculationJ2002000467094
AdresseZORILOR, 36, Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila
Code CAEN principal4711
Codes CAEN autorisés47114712472147244941
Date d'immatriculation24/10/2002
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
VÎLVOIU NICULAEadministrator
VÎLVOIU VALERIAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

360 k RON

vs 415 k RON

≈ 71,4 k €

Profit net (2025)

145 k RON

vs 196 k RON

≈ 28,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

538 k RON

vs 392 k RON

≈ 107 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
359 536
≈ 71,4 k €
145 052
≈ 28,8 k €
1
2024
415 311
≈ 83,5 k €
196 035
≈ 39,4 k €
1
2023
253 852
≈ 51,3 k €
111 429
≈ 22,5 k €
1
2022
203 445
≈ 41,3 k €
93 684
≈ 19 k €
1
2021
65 603
≈ 13,3 k €
2 014
≈ 409 €
1
2020
33 064
≈ 6,84 k €
-20 413
≈ -4,22 k €
1
2019
41 548
≈ 8,76 k €
-17 840
≈ -3,76 k €
1
2018
86 097
≈ 18,5 k €
1 824
≈ 392 €
1
2017
87 208
≈ 19,1 k €
-15 306
≈ -3,35 k €
1
2016
305 061
≈ 67,9 k €
35 620
≈ 7,93 k €
1
2015
121 918
≈ 27,4 k €
20 592
≈ 4,63 k €
1
2014
115 619
≈ 26 k €
21 939
≈ 4,94 k €
1
2013
66 476
≈ 15 k €
7 173
≈ 1,62 k €
2
2012
68 867
≈ 15,5 k €
-2 972
≈ -667 €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

40,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

27%

Ratio de liquidité générale

7,62

Rotation des actifs

0,63

Chiffre d'affaires / salarié

360 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VANIDEI COM SRL după CUI?

Cauți CUI 14964030. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VANIDEI COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VANIDEI COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VANIDEI COM SRL, CUI 14964030, nr. Reg. Com. J2002000467094, sediu Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VANIDEI COM SRL în 2025?

VANIDEI COM SRL (CUI 14964030) a avut o marjă de profit net de 40,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).