Retour à la recherche

MEDI PAC SRL

Actif

MEDI PAC SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în municipiul Iași. Activitatea principală este fabricarea hârtiei și cartonului conform codului CAEN 1712.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 14935612 · Santé financière

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Iași n°22738CAEN 1712 n°30

Informations générales

NomMEDI PAC SRL
CUI14935612
N° d'immatriculationJ2002001072222
AdresseCalea CHISINAULUI, 43, Municipiul Iaşi, Iaşi
Code CAEN principal1721
Date d'immatriculation09/10/2002
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
POPA MIHAELAadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Venituri totale (2025)

287 k RON

vs 150 k RON

≈ 57 k €

Profit net (2025)

215 k RON

vs 78,1 k RON

≈ 42,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,26 M RON

vs 1,45 M RON

≈ 251 k €

Angajați (2025)

0
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
287 200
≈ 57 k €
215 444
≈ 42,8 k €
0
2024
150 000
≈ 30,2 k €
78 101
≈ 15,7 k €
—
2023
100 000
≈ 20,2 k €
85 904
≈ 17,4 k €
—
2022
917 338
≈ 186 k €
907 312
≈ 184 k €
—
2021
0
≈ 0 €
-382
≈ -77,6 €
—
2020
150 106
≈ 31 k €
149 663
≈ 30,9 k €
—
2019
0
≈ 0 €
-255
≈ -53,7 €
—
2018
0
≈ 0 €
-351
≈ -75,4 €
—
2017
597 349
≈ 131 k €
597 070
≈ 131 k €
—
2016
0
≈ 0 €
-45
≈ -10 €
—
2015
0
≈ 0 €
-3 875
≈ -872 €
—
2014
254 841
≈ 57,3 k €
247 011
≈ 55,6 k €
—
2013
276 452
≈ 62,6 k €
264 465
≈ 59,8 k €
—
2012
228 012
≈ 51,2 k €
210 471
≈ 47,2 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

783,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

17,1%

Ratio de liquidité générale

0,17

Rotation des actifs

0,01

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2013-10-302015-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MEDI PAC SRL după CUI?

Cauți CUI 14935612. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MEDI PAC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MEDI PAC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MEDI PAC SRL, CUI 14935612, nr. Reg. Com. J2002001072222, sediu Municipiul Iaşi, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MEDI PAC SRL în 2025?

MEDI PAC SRL (CUI 14935612) a avut o marjă de profit net de 783,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).