Retour à la recherche

ALIN CIONTEA SRL

Actif

ALIN CIONTEA SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în sat Ghiroda, județul Timiș. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.223.066 lei și un profit net de 720.141 lei cu 11 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 14892902 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°4298CAEN 6619 n°126

Informations générales

NomALIN CIONTEA SRL
CUI14892902
N° d'immatriculationJ2002001501353
AdresseStr. CARAIMAN, 1, Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş
Code CAEN principal6619
Codes CAEN autorisés6499661966227320
Date d'immatriculation19/09/2002
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,83 M RON

vs 2,22 M RON

≈ 363 k €

Profit net (2025)

338 k RON

vs 720 k RON

≈ 67,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

338 k RON

vs 722 k RON

≈ 67,1 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 827 214
≈ 363 k €
337 993
≈ 67,1 k €
0
2024
2 223 066
≈ 447 k €
720 141
≈ 145 k €
11
2023
1 857 530
≈ 376 k €
539 038
≈ 109 k €
11
2022
1 798 274
≈ 365 k €
673 975
≈ 137 k €
11
2021
1 778 151
≈ 361 k €
748 253
≈ 152 k €
11
2020
1 706 299
≈ 353 k €
861 938
≈ 178 k €
9
2019
1 737 374
≈ 366 k €
870 722
≈ 183 k €
9
2018
1 757 095
≈ 378 k €
1 065 586
≈ 229 k €
8
2017
1 602 887
≈ 351 k €
890 875
≈ 195 k €
8
2016
1 501 720
≈ 334 k €
704 833
≈ 157 k €
7
2015
1 339 952
≈ 301 k €
569 860
≈ 128 k €
8
2014
1 116 902
≈ 251 k €
538 203
≈ 121 k €
8
2013
958 835
≈ 217 k €
400 668
≈ 90,7 k €
8
2012
700 071
≈ 157 k €
183 102
≈ 41,1 k €
8

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

18,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,57

Rotation des actifs

3,06

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ALIN CIONTEA SRL după CUI?

Cauți CUI 14892902. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ALIN CIONTEA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ALIN CIONTEA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ALIN CIONTEA SRL, CUI 14892902, nr. Reg. Com. J2002001501353, sediu Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ALIN CIONTEA SRL în 2025?

ALIN CIONTEA SRL (CUI 14892902) a avut o marjă de profit net de 18,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).