Retour à la recherche

R.M. CONECT SRL

ActifAssujetti à la TVA

R.M. CONECT SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în Comuna Mogoşoaia, Ilfov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.818.095 lei și un profit net de 149.337 lei cu 9 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 14839399 · Santé financière

Classement en 2025 : Ilfov n°6511CAEN 7120 n°259

Informations générales

NomR.M. CONECT SRL
CUI14839399
N° d'immatriculationJ2002001680238
AdresseStr. C-TIN TANASESCU, 6, Comuna Mogoşoaia, Ilfov
Code CAEN principal7120
Date d'immatriculation26/08/2002
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
DINE OANA CRISTINAadministrator
CIUGUDEAN TOMAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,82 M RON

vs 1,52 M RON

≈ 361 k €

Profit net (2025)

149 k RON

vs 172 k RON

≈ 29,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,39 M RON

vs 1,58 M RON

≈ 276 k €

Angajați (2025)

9
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 818 095
≈ 361 k €
149 337
≈ 29,6 k €
9
2024
1 517 656
≈ 305 k €
171 544
≈ 34,5 k €
8
2023
1 484 812
≈ 300 k €
143 807
≈ 29,1 k €
8
2022
1 468 708
≈ 298 k €
254 020
≈ 51,5 k €
9
2020
1 401 544
≈ 290 k €
210 693
≈ 43,6 k €
10
2019
1 466 539
≈ 309 k €
413 978
≈ 87,2 k €
10
2018
1 357 596
≈ 292 k €
346 573
≈ 74,5 k €
9
2017
1 323 150
≈ 290 k €
244 295
≈ 53,5 k €
8
2016
1 344 507
≈ 299 k €
225 547
≈ 50,2 k €
8
2015
1 166 406
≈ 262 k €
313 758
≈ 70,6 k €
6
2014
1 073 735
≈ 242 k €
309 344
≈ 69,6 k €
6
2013
1 114 239
≈ 252 k €
321 631
≈ 72,8 k €
6
2012
1 066 553
≈ 239 k €
360 330
≈ 80,9 k €
5
2021Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

8,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

10,7%

Ratio de liquidité générale

2,1

Rotation des actifs

0,97

Chiffre d'affaires / salarié

202 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma R.M. CONECT SRL după CUI?

Cauți CUI 14839399. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru R.M. CONECT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru R.M. CONECT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea R.M. CONECT SRL, CUI 14839399, nr. Reg. Com. J2002001680238, sediu Comuna Mogoşoaia, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are R.M. CONECT SRL în 2025?

R.M. CONECT SRL (CUI 14839399) a avut o marjă de profit net de 8,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).