Retour à la recherche

CAMMERON PRINT SRL

ActifAssujetti à la TVA

CAMMERON PRINT SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.564.372 lei și un profit net de 269.456 lei cu 6 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 14817102 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°5564CAEN 7311 n°1371

Informations générales

NomCAMMERON PRINT SRL
CUI14817102
N° d'immatriculationJ35/1253/2002
AdresseStr. PENES CURCANUL, DEPOZITUL NR.2, 4-5, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal7311
Date d'immatriculation14/08/2002
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MIU VIORELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,27 M RON

vs 1,56 M RON

≈ 253 k €

Profit net (2025)

105 k RON

vs 269 k RON

≈ 20,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,49 M RON

vs 1,49 M RON

≈ 297 k €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 273 164
≈ 253 k €
105 254
≈ 20,9 k €
6
2024
1 564 372
≈ 314 k €
269 456
≈ 54,2 k €
6
2023
1 610 273
≈ 326 k €
445 585
≈ 90,1 k €
6
2022
1 384 836
≈ 281 k €
295 213
≈ 59,9 k €
6
2021
1 118 279
≈ 227 k €
203 991
≈ 41,5 k €
7
2020
859 132
≈ 178 k €
26 889
≈ 5,56 k €
8
2019
1 791 653
≈ 378 k €
651 954
≈ 137 k €
10
2018
1 498 726
≈ 322 k €
584 843
≈ 126 k €
9
2017
1 323 377
≈ 290 k €
145 470
≈ 31,8 k €
10
2016
1 187 692
≈ 264 k €
206 947
≈ 46,1 k €
9
2015
948 132
≈ 213 k €
25 400
≈ 5,71 k €
8
2014
698 929
≈ 157 k €
2 656
≈ 598 €
9
2013
829 886
≈ 188 k €
16 439
≈ 3,72 k €
9
2012
986 330
≈ 221 k €
-14 620
≈ -3,28 k €
9

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

8,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

7%

Ratio de liquidité générale

17,56

Rotation des actifs

0,81

Chiffre d'affaires / salarié

212 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2002-08-16—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CAMMERON PRINT SRL după CUI?

Cauți CUI 14817102. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CAMMERON PRINT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CAMMERON PRINT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CAMMERON PRINT SRL, CUI 14817102, nr. Reg. Com. J35/1253/2002, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CAMMERON PRINT SRL în 2025?

CAMMERON PRINT SRL (CUI 14817102) a avut o marjă de profit net de 8,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).