Retour à la recherche

TADIEX SRL

ActifAssujetti à la TVA

TADIEX SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea. În anul 2024 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 568.417 lei și un profit net de 232.690 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 1467552 · Santé financière

Classement en 2025 : Vâlcea n°3050CAEN 5510 n°1442

Informations générales

NomTADIEX SRL
CUI1467552
N° d'immatriculationJ1992000450385
AdresseAleea Bradului, 1, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Code CAEN principal5510
Date d'immatriculation24/03/1992
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MIU ION NINELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Venituri totale (2025)

1,28 M RON

vs 726 k RON

≈ 254 k €

Profit net (2025)

753 k RON

vs 233 k RON

≈ 149 k €

Capitaluri proprii (2025)

2,1 M RON

vs 1,41 M RON

≈ 416 k €

Angajați (2025)

2
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
1 277 305
≈ 254 k €
753 216
≈ 149 k €
2
2024
725 820
≈ 146 k €
232 690
≈ 46,8 k €
1
2023
706 226
≈ 143 k €
234 470
≈ 47,4 k €
2
2022
887 348
≈ 180 k €
412 708
≈ 83,7 k €
3
2021
909 134
≈ 185 k €
192 521
≈ 39,1 k €
3
2020
852 611
≈ 176 k €
233 646
≈ 48,3 k €
3
2019
713 395
≈ 150 k €
292 345
≈ 61,6 k €
4
2018
528 902
≈ 114 k €
169 954
≈ 36,5 k €
3
2017
694 529
≈ 152 k €
267 414
≈ 58,5 k €
4
2016
654 427
≈ 146 k €
105 493
≈ 23,5 k €
2
2015
458 244
≈ 103 k €
57 055
≈ 12,8 k €
3
2014
359 376
≈ 80,9 k €
-8 948
≈ -2,01 k €
3
2013
364 025
≈ 82,4 k €
-27 886
≈ -6,31 k €
3
2012
694 372
≈ 156 k €
275 904
≈ 61,9 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

177,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

35,9%

Ratio de liquidité générale

0,89

Rotation des actifs

0,12

Chiffre d'affaires / salarié

212 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TADIEX SRL după CUI?

Cauți CUI 1467552. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TADIEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TADIEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TADIEX SRL, CUI 1467552, nr. Reg. Com. J1992000450385, sediu Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TADIEX SRL în 2025?

TADIEX SRL (CUI 1467552) a avut o marjă de profit net de 177,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).