Retour à la recherche

CONSTRUCTII INA SRL

ActifAssujetti à la TVA

CONSTRUCTII INA SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în municipiul Adjud, județul Vrancea. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 133.182 lei și profitul net este de 101.952 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 14663852 · Santé financière

Classement en 2025 : Vrancea n°4920CAEN 4211 n°1706

Informations générales

NomCONSTRUCTII INA SRL
CUI14663852
N° d'immatriculationJ39/223/2002
AdresseCÂMPULUI, 42, Municipiul Adjud, Vrancea
Code CAEN principal4211
Date d'immatriculation29/05/2002
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Adjud
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
VIDRAŞCU NICUŞORadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

133 k RON

vs 104 k RON

≈ 26,4 k €

Profit net (2025)

102 k RON

vs 60 k RON

≈ 20,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

102 k RON

vs 68,6 k RON

≈ 20,3 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
133 182
≈ 26,4 k €
101 952
≈ 20,2 k €
0
2024
104 472
≈ 21 k €
60 006
≈ 12,1 k €
—
2023
41 500
≈ 8,39 k €
-16 130
≈ -3,26 k €
1
2022
105 450
≈ 21,4 k €
64 694
≈ 13,1 k €
1
2021
115 454
≈ 23,5 k €
28 861
≈ 5,87 k €
1
2020
118 660
≈ 24,5 k €
53 999
≈ 11,2 k €
1
2019
100 298
≈ 21,1 k €
40 621
≈ 8,56 k €
1
2018
100 145
≈ 21,5 k €
42 561
≈ 9,15 k €
2
2017
124 815
≈ 27,3 k €
63 385
≈ 13,9 k €
1
2016
172 820
≈ 38,5 k €
103 973
≈ 23,2 k €
2
2015
79 080
≈ 17,8 k €
38 677
≈ 8,7 k €
—
2014
85 520
≈ 19,2 k €
33 209
≈ 7,47 k €
1
2013
82 105
≈ 18,6 k €
34 550
≈ 7,82 k €
1
2012
63 745
≈ 14,3 k €
27 351
≈ 6,14 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

76,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

5,07

Rotation des actifs

1,05

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2003-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONSTRUCTII INA SRL după CUI?

Cauți CUI 14663852. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONSTRUCTII INA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONSTRUCTII INA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONSTRUCTII INA SRL, CUI 14663852, nr. Reg. Com. J39/223/2002, sediu Municipiul Adjud, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONSTRUCTII INA SRL în 2025?

CONSTRUCTII INA SRL (CUI 14663852) a avut o marjă de profit net de 76,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).