Retour à la recherche

TEHNICO MEDICAL INELCO SRL

ActifAssujetti à la TVA

TEHNICO MEDICAL INELCO SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.132.652 lei și un profit net de 215.541 lei cu 4 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 1465187 · Santé financière

Classement en 2025 : Vâlcea n°1779CAEN 4719 n°1107

Informations générales

NomTEHNICO MEDICAL INELCO SRL
CUI1465187
N° d'immatriculationJ38/542/1991
AdresseStr. REGINA MARIA, 5, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Code CAEN principal4778
Date d'immatriculation20/06/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MERARU STELIANadministrator
MERARU FLORENTINAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,05 M RON

vs 1,13 M RON

≈ 208 k €

Profit net (2025)

174 k RON

vs 216 k RON

≈ 34,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

540 k RON

vs 366 k RON

≈ 107 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 046 906
≈ 208 k €
174 472
≈ 34,6 k €
3
2024
1 132 652
≈ 228 k €
215 541
≈ 43,3 k €
4
2023
1 159 941
≈ 234 k €
317 767
≈ 64,2 k €
3
2022
1 208 677
≈ 245 k €
268 787
≈ 54,5 k €
4
2021
1 224 701
≈ 249 k €
216 388
≈ 44 k €
5
2020
1 233 408
≈ 255 k €
288 902
≈ 59,7 k €
4
2019
1 028 256
≈ 217 k €
178 020
≈ 37,5 k €
4
2018
959 424
≈ 206 k €
256 254
≈ 55,1 k €
4
2017
921 567
≈ 202 k €
233 416
≈ 51,1 k €
4
2016
741 339
≈ 165 k €
85 214
≈ 19 k €
4
2015
1 532 860
≈ 345 k €
210 028
≈ 47,3 k €
11
2014
1 714 162
≈ 386 k €
480 028
≈ 108 k €
11
2013
1 430 268
≈ 324 k €
363 315
≈ 82,2 k €
11
2012
1 360 651
≈ 305 k €
407 105
≈ 91,4 k €
11

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

16,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

32,3%

Ratio de liquidité générale

0,75

Rotation des actifs

0,96

Chiffre d'affaires / salarié

349 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TEHNICO MEDICAL INELCO SRL după CUI?

Cauți CUI 1465187. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TEHNICO MEDICAL INELCO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TEHNICO MEDICAL INELCO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TEHNICO MEDICAL INELCO SRL, CUI 1465187, nr. Reg. Com. J38/542/1991, sediu Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TEHNICO MEDICAL INELCO SRL în 2025?

TEHNICO MEDICAL INELCO SRL (CUI 1465187) a avut o marjă de profit net de 16,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).