Retour à la recherche

G 5 CONSULTING SRL

ActifAssujetti à la TVA

G 5 CONSULTING SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în Municipiul Dej, Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 607.507 lei și un profit net de -176.895 lei cu 6 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 14650690 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°11016CAEN 6920 n°1456

Informations générales

NomG 5 CONSULTING SRL
CUI14650690
N° d'immatriculationJ2002000943127
AdresseStr. ALECU RUSSO, 24, Municipiul Dej, Cluj
Code CAEN principal6920
Date d'immatriculation21.05.2002
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Dej
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

608 k RON

vs 670 k RON

≈ 121 k €

Profit net (2025)

-177 k RON

vs -48,9 k RON

≈ -35,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

809 k RON

vs 986 k RON

≈ 161 k €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
607 507
≈ 121 k €
-176 895
≈ -35,1 k €
6
2024
669 719
≈ 135 k €
-48 917
≈ -9,83 k €
7
2023
763 441
≈ 154 k €
-199 042
≈ -40,2 k €
7
2022
936 530
≈ 190 k €
-13 712
≈ -2,78 k €
7
2021
1 046 101
≈ 213 k €
103 596
≈ 21,1 k €
7
2020
878 327
≈ 182 k €
-12
≈ -2,48 €
7
2019
971 329
≈ 205 k €
243 803
≈ 51,4 k €
6
2018
846 752
≈ 182 k €
335 329
≈ 72,1 k €
4
2017
873 698
≈ 191 k €
404 952
≈ 88,6 k €
5
2016
757 683
≈ 169 k €
263 402
≈ 58,7 k €
5
2015
1 117 873
≈ 251 k €
571 026
≈ 128 k €
6
2014
945 944
≈ 213 k €
330 059
≈ 74,3 k €
4
2013
744 616
≈ 169 k €
264 278
≈ 59,8 k €
4
2012
703 248
≈ 158 k €
236 610
≈ 53,1 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

-29,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

-21,9%

Ratio de liquidité générale

3,43

Rotation des actifs

0,66

Chiffre d'affaires / salarié

101 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2002-05-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma G 5 CONSULTING SRL după CUI?

Cauți CUI 14650690. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru G 5 CONSULTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru G 5 CONSULTING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea G 5 CONSULTING SRL, CUI 14650690, nr. Reg. Com. J2002000943127, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are G 5 CONSULTING SRL în 2025?

G 5 CONSULTING SRL (CUI 14650690) a avut o marjă de profit net de -29,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).