Retour à la recherche

CANESONY SRL

Inactif

CANESONY SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în municipiul Iași. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic în magazine specializate.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 14625573 · Santé financière

Classement en 2025 : Iași n°9022CAEN 4759 n°499

Informations générales

NomCANESONY SRL
CUI14625573
N° d'immatriculationJ2002000479222
AdresseB-dul TUDOR VLADIMIRESCU (IULIUS CENTER), Municipiul Iaşi, Iaşi
Code CAEN principal4755
Date d'immatriculation09/05/2002
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Inactif depuis le 2026-10-06

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

424 k RON

vs 433 k RON

≈ 84,2 k €

Profit net (2025)

125 k RON

vs 142 k RON

≈ 24,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

880 k RON

vs 755 k RON

≈ 175 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
424 152
≈ 84,2 k €
124 799
≈ 24,8 k €
1
2024
433 379
≈ 87,1 k €
142 036
≈ 28,6 k €
1
2023
429 298
≈ 86,8 k €
162 658
≈ 32,9 k €
1
2022
402 325
≈ 81,6 k €
165 311
≈ 33,5 k €
1
2021
386 643
≈ 78,6 k €
192 717
≈ 39,2 k €
1
2020
323 723
≈ 66,9 k €
178 574
≈ 36,9 k €
1
2019
398 754
≈ 84 k €
226 785
≈ 47,8 k €
1
2018
379 823
≈ 81,6 k €
229 865
≈ 49,4 k €
1
2017
325 749
≈ 71,3 k €
117 473
≈ 25,7 k €
1
2016
314 171
≈ 70 k €
251 396
≈ 56 k €
1
2015
277 259
≈ 62,4 k €
57 463
≈ 12,9 k €
1
2014
280 545
≈ 63,1 k €
87 588
≈ 19,7 k €
1
2013
286 726
≈ 64,9 k €
78 094
≈ 17,7 k €
2
2012
346 850
≈ 77,8 k €
175 092
≈ 39,3 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

29,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

14,2%

Ratio de liquidité générale

51,44

Rotation des actifs

0,46

Chiffre d'affaires / salarié

424 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2002-05-132026-10-06Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CANESONY SRL după CUI?

Cauți CUI 14625573. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CANESONY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CANESONY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CANESONY SRL, CUI 14625573, nr. Reg. Com. J2002000479222, sediu Municipiul Iaşi, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CANESONY SRL în 2025?

CANESONY SRL (CUI 14625573) a avut o marjă de profit net de 29,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).