Retour à la recherche

CONFIDENT SERV SRL

ActifAssujetti à la TVA

CONFIDENT SERV SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în satul Cazasu, județul Brăila. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.584.096 lei și un profit net de 589.478 lei cu 27 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 14590580 · Santé financière

Classement en 2025 : Brăila n°737CAEN 8121 n°168

Informations générales

NomCONFIDENT SERV SRL
CUI14590580
N° d'immatriculationJ2002000171096
AdressePRINCIPALĂ, 125, Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila
Code CAEN principal8121
Date d'immatriculation18/04/2002
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
GANEA OANA RALUCAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,58 M RON

vs 2,21 M RON

≈ 513 k €

Profit net (2025)

589 k RON

vs 362 k RON

≈ 117 k €

Capitaluri proprii (2025)

599 k RON

vs 466 k RON

≈ 119 k €

Angajați (2025)

27
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 584 096
≈ 513 k €
589 478
≈ 117 k €
27
2024
2 209 911
≈ 444 k €
361 593
≈ 72,7 k €
25
2023
2 585 420
≈ 523 k €
781 060
≈ 158 k €
30
2022
2 525 505
≈ 512 k €
1 038 133
≈ 211 k €
35
2021
1 905 961
≈ 387 k €
761 684
≈ 155 k €
26
2020
1 792 587
≈ 371 k €
787 520
≈ 163 k €
28
2019
1 345 587
≈ 284 k €
428 915
≈ 90,4 k €
16
2018
873 597
≈ 188 k €
87 991
≈ 18,9 k €
13
2017
864 044
≈ 189 k €
11 008
≈ 2,41 k €
15
2016
894 935
≈ 199 k €
79 984
≈ 17,8 k €
16
2015
785 422
≈ 177 k €
57 540
≈ 12,9 k €
9
2014
968 335
≈ 218 k €
51 223
≈ 11,5 k €
6
2013
787 573
≈ 178 k €
9 202
≈ 2,08 k €
6
2012
725 574
≈ 163 k €
402
≈ 90,2 €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

22,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

98,4%

Ratio de liquidité générale

2,09

Rotation des actifs

2,58

Chiffre d'affaires / salarié

95,7 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-10-01—
2002-05-012002-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONFIDENT SERV SRL după CUI?

Cauți CUI 14590580. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONFIDENT SERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONFIDENT SERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONFIDENT SERV SRL, CUI 14590580, nr. Reg. Com. J2002000171096, sediu Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONFIDENT SERV SRL în 2025?

CONFIDENT SERV SRL (CUI 14590580) a avut o marjă de profit net de 22,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).