Retour à la recherche

STAVROS GRUP SRL

ActifAssujetti à la TVA

STAVROS GRUP SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în municipiul Medgidia, județul Constanța. Compania a înregistrat o cifră de afaceri de 36.092.807 lei și un profit net de 1.647.404 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 14449183 · Santé financière

Classement en 2025 : Constanța n°287CAEN 4639 n°181

Informations générales

NomSTAVROS GRUP SRL
CUI14449183
N° d'immatriculationJ2002000660134
Adresse VILCELELOR, 8, Municipiul Medgidia, Constanţa
Code CAEN principal4639
Date d'immatriculation13/02/2002
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Constanţa
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
STAVROSITU IANCUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

36,1 M RON

vs 38,7 M RON

≈ 7,16 M €

Profit net (2025)

1,65 M RON

vs 2,4 M RON

≈ 327 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,89 M RON

vs 5,92 M RON

≈ 375 k €

Angajați (2025)

20
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
36 092 807
≈ 7,16 M €
1 647 404
≈ 327 k €
20
2024
38 725 731
≈ 7,78 M €
2 400 327
≈ 483 k €
20
2023
46 635 534
≈ 9,43 M €
3 005 687
≈ 608 k €
23
2022
51 269 676
≈ 10,4 M €
3 191 193
≈ 647 k €
30
2021
46 098 797
≈ 9,37 M €
3 520 344
≈ 715 k €
41
2020
45 133 336
≈ 9,33 M €
2 676 212
≈ 553 k €
37
2019
35 651 797
≈ 7,51 M €
1 712 295
≈ 361 k €
36
2018
26 627 332
≈ 5,72 M €
625 193
≈ 134 k €
21
2017
22 868 153
≈ 5,01 M €
777 608
≈ 170 k €
16
2016
20 857 303
≈ 4,64 M €
821 379
≈ 183 k €
17
2015
19 519 789
≈ 4,39 M €
704 960
≈ 159 k €
14
2014
17 698 978
≈ 3,98 M €
506 477
≈ 114 k €
13
2013
19 044 600
≈ 4,31 M €
125 516
≈ 28,4 k €
15
2012
20 170 464
≈ 4,53 M €
111 817
≈ 25,1 k €
13

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

4,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

87,3%

Ratio de liquidité générale

0,17

Rotation des actifs

4,04

Chiffre d'affaires / salarié

1,8 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2002-03-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma STAVROS GRUP SRL după CUI?

Cauți CUI 14449183. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STAVROS GRUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STAVROS GRUP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STAVROS GRUP SRL, CUI 14449183, nr. Reg. Com. J2002000660134, sediu Municipiul Medgidia, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STAVROS GRUP SRL în 2025?

STAVROS GRUP SRL (CUI 14449183) a avut o marjă de profit net de 4,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).