Retour à la recherche

P & R CONSULT SRL

ActifAssujetti à la TVA

P & R CONSULT SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 380.912 lei și un profit net de 165.181 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 14364893 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°12204CAEN 8299 n°3033

Informations générales

NomP & R CONSULT SRL
CUI14364893
N° d'immatriculationJ35/1519/2001
AdresseARADULUI, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal8299
Codes CAEN autorisés70228299
Date d'immatriculation20/12/2001
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
NIŢĂ SANDAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

381 k RON

vs 408 k RON

≈ 75,6 k €

Profit net (2025)

165 k RON

vs 159 k RON

≈ 32,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

166 k RON

vs 160 k RON

≈ 33 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
380 912
≈ 75,6 k €
165 181
≈ 32,8 k €
3
2024
407 768
≈ 82 k €
159 015
≈ 32 k €
3
2023
449 900
≈ 91 k €
245 469
≈ 49,6 k €
3
2022
477 254
≈ 96,8 k €
283 891
≈ 57,6 k €
3
2021
493 831
≈ 100 k €
273 857
≈ 55,7 k €
4
2020
478 789
≈ 99 k €
200 479
≈ 41,4 k €
4
2019
501 865
≈ 106 k €
222 528
≈ 46,9 k €
4
2018
527 733
≈ 113 k €
240 703
≈ 51,7 k €
4
2017
551 402
≈ 121 k €
263 980
≈ 57,8 k €
4
2016
580 446
≈ 129 k €
283 920
≈ 63,2 k €
5
2015
567 881
≈ 128 k €
208 383
≈ 46,9 k €
7
2014
554 094
≈ 125 k €
169 471
≈ 38,1 k €
8
2013
555 055
≈ 126 k €
209 087
≈ 47,3 k €
7
2012
566 906
≈ 127 k €
235 230
≈ 52,8 k €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

43,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,4%

Ratio de liquidité générale

1,13

Rotation des actifs

1,1

Chiffre d'affaires / salarié

127 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2002-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma P & R CONSULT SRL după CUI?

Cauți CUI 14364893. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru P & R CONSULT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru P & R CONSULT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea P & R CONSULT SRL, CUI 14364893, nr. Reg. Com. J35/1519/2001, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are P & R CONSULT SRL în 2025?

P & R CONSULT SRL (CUI 14364893) a avut o marjă de profit net de 43,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).