Retour à la recherche

STERN CHEMICALS SRL

ActifAssujetti à la TVA

STERN CHEMICALS SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 11.508.083 lei și un profit net de 386.021 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 14354369 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°1383CAEN 4619 n°330

Informations générales

NomSTERN CHEMICALS SRL
CUI14354369
N° d'immatriculationJ2001001488356
AdresseLAZĂR GHEORGHE, 17, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4619
Codes CAEN autorisés4611461946214685
Date d'immatriculation17/12/2001
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
STERN PETRUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

7,48 M RON

vs 11,5 M RON

≈ 1,49 M €

Profit net (2025)

523 k RON

vs 386 k RON

≈ 104 k €

Capitaluri proprii (2025)

7,77 M RON

vs 8,42 M RON

≈ 1,54 M €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
7 484 027
≈ 1,49 M €
522 646
≈ 104 k €
1
2024
11 508 083
≈ 2,31 M €
386 021
≈ 77,6 k €
2
2023
8 198 253
≈ 1,66 M €
542 238
≈ 110 k €
2
2022
13 341 262
≈ 2,71 M €
-1 081 643
≈ -219 k €
5
2021
13 081 572
≈ 2,66 M €
366 186
≈ 74,4 k €
2
2020
11 620 067
≈ 2,4 M €
810 998
≈ 168 k €
2
2019
22 342 487
≈ 4,71 M €
738 805
≈ 156 k €
2
2018
41 262 958
≈ 8,87 M €
1 235 751
≈ 266 k €
2
2017
18 503 573
≈ 4,05 M €
1 171 926
≈ 257 k €
2
2016
26 410 839
≈ 5,88 M €
1 437 213
≈ 320 k €
3
2015
19 556 164
≈ 4,4 M €
874 479
≈ 197 k €
3
2014
9 558 248
≈ 2,15 M €
1 442 120
≈ 324 k €
3
2013
12 488 592
≈ 2,83 M €
1 011 314
≈ 229 k €
3
2012
9 961 787
≈ 2,24 M €
879 114
≈ 197 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

6,7%

Ratio de liquidité générale

7,03

Rotation des actifs

0,83

Chiffre d'affaires / salarié

7,48 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2001-12-18—

Întrebări frecvente

Cum verific firma STERN CHEMICALS SRL după CUI?

Cauți CUI 14354369. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STERN CHEMICALS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STERN CHEMICALS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STERN CHEMICALS SRL, CUI 14354369, nr. Reg. Com. J2001001488356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STERN CHEMICALS SRL în 2025?

STERN CHEMICALS SRL (CUI 14354369) a avut o marjă de profit net de 7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).