Classement en 2021 : Brăila n°5926CAEN 4762 n°728
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Radiată
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2021)
21,7 k RON
≈ 4,41 k €
Profit net (2021)
-34,8 k RON
≈ -7,06 k €
Capitaluri proprii (2021)
542 k RON
≈ 110 k €
Angajați (2021)
2021
21,7 k RON
| 2012 | 410 k RON | Profit net: 170 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 283 k RON | Profit net: 115 k RON |
| 2014 | 252 k RON | Profit net: 125 k RON |
| 2015 | 231 k RON | Profit net: 101 k RON |
| 2016 | 235 k RON | Profit net: 112 k RON |
| 2017 | 203 k RON | Profit net: 120 k RON |
| 2018 | 170 k RON | Profit net: 38,4 k RON |
| 2019 | 142 k RON | Profit net: 52,5 k RON |
| 2020 | 47,8 k RON | Profit net: 607 RON |
| 2021 | 21,7 k RON | Profit net: -34,8 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 21 722 ≈ 4,41 k € | -34 755 ≈ -7,06 k € | — | ||||
| 2020 | 47 827 ≈ 9,89 k € | 607 ≈ 125 € | — | ||||
| 2019 | 142 044 ≈ 29,9 k € | 52 528 ≈ 11,1 k € | — | ||||
| 2018 | 170 499 ≈ 36,6 k € | 38 424 ≈ 8,26 k € | 1 | ||||
| 2017 | 202 931 ≈ 44,4 k € | 120 454 ≈ 26,4 k € | — | ||||
| 2016 | 235 355 ≈ 52,4 k € | 111 708 ≈ 24,9 k € | 2 | ||||
| 2015 | 231 134 ≈ 52 k € | 101 343 ≈ 22,8 k € | 2 | ||||
| 2014 | 251 916 ≈ 56,7 k € | 124 520 ≈ 28 k € | 2 | ||||
| 2013 | 282 891 ≈ 64 k € | 114 535 ≈ 25,9 k € | 3 | ||||
| 2012 | 409 733 ≈ 92 k € | 169 501 ≈ 38 k € | 3 | ||||
| 2025 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2024 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2023 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2022 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2021
Marge bénéficiaire nette
-160%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
-6,4%
Ratio de liquidité générale
69,49
Rotation des actifs
0,04
Chiffre d'affaires / salarié
—
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2001-12-01 | 2022-05-26 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma IMPACT 2001 SRL după CUI?
Cauți CUI 14322464. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IMPACT 2001 SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru IMPACT 2001 SRL?
Datele de facturare sunt denumirea IMPACT 2001 SRL, CUI 14322464, nr. Reg. Com. J09/439/2001, sediu Municipiul Brăila, Brăila.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are IMPACT 2001 SRL în 2021?
IMPACT 2001 SRL (CUI 14322464) a avut o marjă de profit net de -160% în 2021, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).