Retour à la recherche

ERRE INVEST ROMAN SRL

ActifAssujetti à la TVA

ERRE INVEST ROMAN SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în municipiul Arad. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 14302564 · Santé financière

Classement en 2025 : Arad n°2427CAEN 6820 n°1873

Informations générales

NomERRE INVEST ROMAN SRL
CUI14302564
N° d'immatriculationJ2008001017025
AdresseIII Zona Industrială Arad Vest, 3/A, Municipiul Arad, Arad
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation06/06/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ROSTIROLLA MARCELLOadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,57 M RON

vs 1,66 M RON

≈ 311 k €

Profit net (2025)

-41,6 k RON

vs 402 k RON

≈ -8,26 k €

Capitaluri proprii (2025)

26,2 M RON

vs 26,2 M RON

≈ 5,19 M €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 569 368
≈ 311 k €
-41 626
≈ -8,26 k €
2
2024
1 657 494
≈ 333 k €
402 473
≈ 80,9 k €
2
2023
1 648 112
≈ 333 k €
477 472
≈ 96,5 k €
2
2022
1 640 661
≈ 333 k €
380 946
≈ 77,2 k €
2
2021
1 633 706
≈ 332 k €
591 776
≈ 120 k €
2
2020
1 607 571
≈ 332 k €
621 377
≈ 128 k €
2
2019
1 579 022
≈ 333 k €
918 481
≈ 194 k €
2
2018
1 830 270
≈ 393 k €
477 052
≈ 103 k €
2
2017
1 797 918
≈ 394 k €
535 967
≈ 117 k €
2
2016
1 772 786
≈ 395 k €
642 909
≈ 143 k €
0
2015
1 752 473
≈ 394 k €
752 268
≈ 169 k €
—
2014
1 542 123
≈ 347 k €
609 778
≈ 137 k €
—
2013
1 507 443
≈ 341 k €
522 540
≈ 118 k €
—
2012
1 455 141
≈ 327 k €
509 189
≈ 114 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

-2,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

-0,2%

Ratio de liquidité générale

1,32

Rotation des actifs

0,04

Chiffre d'affaires / salarié

785 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2001-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ERRE INVEST ROMAN SRL după CUI?

Cauți CUI 14302564. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ERRE INVEST ROMAN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ERRE INVEST ROMAN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ERRE INVEST ROMAN SRL, CUI 14302564, nr. Reg. Com. J2008001017025, sediu Municipiul Arad, Arad.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ERRE INVEST ROMAN SRL în 2025?

ERRE INVEST ROMAN SRL (CUI 14302564) a avut o marjă de profit net de -2,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).