Retour à la recherche

INFOCONT SRL

Actif

INFOCONT SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în municipiul Urziceni, județul Ialomița. Activitatea principală este codificată CAEN 6920 și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 221.300 lei și un profit net de 84.793 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 14200157 · Santé financière

Classement en 2025 : Ialomița n°2981CAEN 6920 n°6581

Informations générales

NomINFOCONT SRL
CUI14200157
N° d'immatriculationJ2001000165212
AdresseEROILOR, 21, Municipiul Urziceni, Ialomiţa
Code CAEN principal6920
Codes CAEN autorisés620268326920702278308211
Date d'immatriculation27/09/2001
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Urziceni
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
IONIŢĂ NICOLETAadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

221 k RON

vs 207 k RON

≈ 43,9 k €

Profit net (2025)

84,8 k RON

vs 73,4 k RON

≈ 16,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

109 k RON

vs 119 k RON

≈ 21,6 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
221 300
≈ 43,9 k €
84 793
≈ 16,8 k €
1
2024
206 924
≈ 41,6 k €
73 441
≈ 14,8 k €
1
2023
134 700
≈ 27,2 k €
1 698
≈ 343 €
1
2022
148 875
≈ 30,2 k €
54 267
≈ 11 k €
1
2021
92 550
≈ 18,8 k €
13 486
≈ 2,74 k €
1
2020
69 300
≈ 14,3 k €
36 651
≈ 7,58 k €
1
2019
26 300
≈ 5,54 k €
-152 696
≈ -32,2 k €
—
2018
61 400
≈ 13,2 k €
57 892
≈ 12,4 k €
1
2017
186 150
≈ 40,7 k €
97 777
≈ 21,4 k €
1
2016
200 550
≈ 44,7 k €
126 197
≈ 28,1 k €
2
2015
177 850
≈ 40 k €
88 740
≈ 20 k €
3
2014
143 750
≈ 32,3 k €
68 116
≈ 15,3 k €
2
2013
134 250
≈ 30,4 k €
43 816
≈ 9,92 k €
2
2012
127 850
≈ 28,7 k €
47 194
≈ 10,6 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

38,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

77,7%

Ratio de liquidité générale

0,31

Rotation des actifs

0,91

Chiffre d'affaires / salarié

221 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma INFOCONT SRL după CUI?

Cauți CUI 14200157. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INFOCONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INFOCONT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INFOCONT SRL, CUI 14200157, nr. Reg. Com. J2001000165212, sediu Municipiul Urziceni, Ialomiţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INFOCONT SRL în 2025?

INFOCONT SRL (CUI 14200157) a avut o marjă de profit net de 38,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).