Retour à la recherche

GEVAGRO SRL

ActifAssujetti à la TVA

GEVAGRO SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în satul Moşniţa Nouă, județul Timiș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.597.056 lei și un profit net de 396.080 lei cu 4 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 14042529 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°4740CAEN 6831 n°176

Informations générales

NomGEVAGRO SRL
CUI14042529
N° d'immatriculationJ2001000787357
AdresseCalea Medves, 100, Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş
Code CAEN principal6831
Date d'immatriculation27/06/2001
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,6 M RON

vs 1,56 M RON

≈ 317 k €

Profit net (2025)

396 k RON

vs 91,1 k RON

≈ 78,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

3,3 M RON

vs 2,91 M RON

≈ 656 k €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 597 056
≈ 317 k €
396 080
≈ 78,6 k €
4
2024
1 555 829
≈ 313 k €
91 077
≈ 18,3 k €
2
2023
1 487 871
≈ 301 k €
635 437
≈ 128 k €
3
2022
1 297 802
≈ 263 k €
251 623
≈ 51 k €
7
2021
1 147 233
≈ 233 k €
199 183
≈ 40,5 k €
7
2020
1 069 235
≈ 221 k €
177 793
≈ 36,8 k €
7
2019
962 098
≈ 203 k €
504 205
≈ 106 k €
9
2018
800 240
≈ 172 k €
294 546
≈ 63,3 k €
9
2017
879 512
≈ 193 k €
128 904
≈ 28,2 k €
10
2016
769 707
≈ 171 k €
71 701
≈ 16 k €
10
2015
811 483
≈ 183 k €
146 518
≈ 33 k €
11
2014
778 106
≈ 175 k €
9 748
≈ 2,19 k €
11
2013
798 191
≈ 181 k €
3 455
≈ 782 €
11
2012
232 790
≈ 52,2 k €
1 936
≈ 434 €
8

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

24,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

12%

Ratio de liquidité générale

0,95

Rotation des actifs

0,24

Chiffre d'affaires / salarié

399 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2001-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GEVAGRO SRL după CUI?

Cauți CUI 14042529. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GEVAGRO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GEVAGRO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GEVAGRO SRL, CUI 14042529, nr. Reg. Com. J2001000787357, sediu Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GEVAGRO SRL în 2025?

GEVAGRO SRL (CUI 14042529) a avut o marjă de profit net de 24,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).