Retour à la recherche

VILAMONT SRL

ActifAssujetti à la TVA

VILAMONT SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în Sinaia, Prahova. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 7.745.360 lei și un profit net de 1.507.691 lei cu 42 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 13911712 · Santé financière

Classement en 2025 : Prahova n°1065CAEN 5611 n°362

Informations générales

NomVILAMONT SRL
CUI13911712
N° d'immatriculationJ2002000476296
AdresseCalea CODRULUI, 39E, Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova
Code CAEN principal5611
Date d'immatriculation08/05/2002
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Buşteni
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CARANOVIC DRAGANadministrator
SAVKOVIC MARKOadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

7,14 M RON

vs 7,75 M RON

≈ 1,42 M €

Profit net (2025)

1,12 M RON

vs 1,51 M RON

≈ 222 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,59 M RON

vs 5,52 M RON

≈ 315 k €

Angajați (2025)

42
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
7 142 939
≈ 1,42 M €
1 116 717
≈ 222 k €
42
2024
7 745 360
≈ 1,56 M €
1 507 691
≈ 303 k €
42
2023
7 029 488
≈ 1,42 M €
4 460 170
≈ 902 k €
42
2022
6 397 091
≈ 1,3 M €
2 337 713
≈ 474 k €
43
2021
5 498 576
≈ 1,12 M €
5 166 388
≈ 1,05 M €
38
2020
4 216 564
≈ 872 k €
1 245 638
≈ 258 k €
49
2019
6 840 071
≈ 1,44 M €
4 729 944
≈ 997 k €
45
2018
632 381
≈ 136 k €
-1 497 985
≈ -322 k €
2
2017
614 923
≈ 135 k €
1 574 015
≈ 345 k €
3
2016
733 858
≈ 163 k €
-263 111
≈ -58,6 k €
6
2015
729 729
≈ 164 k €
-512 774
≈ -115 k €
12
2014
3 498 222
≈ 787 k €
591 309
≈ 133 k €
43
2013
3 523 084
≈ 797 k €
391 263
≈ 88,5 k €
46
2012
3 579 056
≈ 803 k €
-1 984
≈ -445 €
46

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

15,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

70,4%

Ratio de liquidité générale

0,31

Rotation des actifs

0,92

Chiffre d'affaires / salarié

170 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2001-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VILAMONT SRL după CUI?

Cauți CUI 13911712. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VILAMONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VILAMONT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VILAMONT SRL, CUI 13911712, nr. Reg. Com. J2002000476296, sediu Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VILAMONT SRL în 2025?

VILAMONT SRL (CUI 13911712) a avut o marjă de profit net de 15,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).