Retour à la recherche

LEM PREST SRL

ActifAssujetti à la TVA

LEM PREST SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în satul Ceamurlia de Sus, comuna Baia, județul Tulcea. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 111 pentru cultivarea cerealelor, plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 13850771 · Santé financière

Classement en 2025 : Tulcea n°1736CAEN 0111 n°5663

Informations générales

NomLEM PREST SRL
CUI13850771
N° d'immatriculationJ2001000112360
AdresseÎNFUNDATĂ, 2, Sat Ceamurlia de Sus, Comuna Baia, Tulcea
Code CAEN principal111
Codes CAEN autorisés01115210
Date d'immatriculation24/04/2001
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Comunală Baia
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
LEMNU MIHAIadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

532 k RON

vs 733 k RON

≈ 106 k €

Profit net (2025)

147 k RON

vs 104 k RON

≈ 29,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

945 k RON

vs 902 k RON

≈ 188 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
532 073
≈ 106 k €
147 322
≈ 29,2 k €
2
2024
733 246
≈ 147 k €
104 292
≈ 21 k €
2
2023
339 567
≈ 68,6 k €
99 123
≈ 20 k €
2
2022
1 008 254
≈ 204 k €
607 746
≈ 123 k €
2
2021
747 460
≈ 152 k €
426 787
≈ 86,7 k €
2
2020
405 429
≈ 83,8 k €
175 640
≈ 36,3 k €
2
2019
503 450
≈ 106 k €
69 361
≈ 14,6 k €
3
2018
531 779
≈ 114 k €
243 098
≈ 52,2 k €
3
2017
463 955
≈ 102 k €
377 784
≈ 82,7 k €
2
2016
365 722
≈ 81,4 k €
105 349
≈ 23,5 k €
2
2015
425 219
≈ 95,7 k €
15 860
≈ 3,57 k €
2
2014
324 134
≈ 72,9 k €
111 990
≈ 25,2 k €
1
2013
375 228
≈ 84,9 k €
212 876
≈ 48,2 k €
1
2012
163 900
≈ 36,8 k €
111 280
≈ 25 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

27,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

15,6%

Ratio de liquidité générale

6,36

Rotation des actifs

0,51

Chiffre d'affaires / salarié

266 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2001-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LEM PREST SRL după CUI?

Cauți CUI 13850771. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LEM PREST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LEM PREST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LEM PREST SRL, CUI 13850771, nr. Reg. Com. J2001000112360, sediu Sat Ceamurlia de Sus, Comuna Baia, Tulcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LEM PREST SRL în 2025?

LEM PREST SRL (CUI 13850771) a avut o marjă de profit net de 27,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).