Retour à la recherche

MNG TRANS SRL

ActifAssujetti à la TVA

MNG TRANS SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.696.757 lei și un profit net de 144.539 lei cu 9 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 13780978 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°4538CAEN 4211 n°873

Informations générales

NomMNG TRANS SRL
CUI13780978
N° d'immatriculationJ2001000320350
AdresseStr. ION SLAVICI, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4211
Codes CAEN autorisés4211494177328123
Date d'immatriculation15/03/2001
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
FLORESCU NINAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,7 M RON

vs 2,26 M RON

≈ 337 k €

Profit net (2025)

145 k RON

vs 66,8 k RON

≈ 28,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

145 k RON

vs 67 k RON

≈ 28,7 k €

Angajați (2025)

9
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 696 757
≈ 337 k €
144 539
≈ 28,7 k €
9
2024
2 260 901
≈ 454 k €
66 768
≈ 13,4 k €
8
2023
1 499 255
≈ 303 k €
234 241
≈ 47,4 k €
8
2022
1 897 440
≈ 385 k €
105 064
≈ 21,3 k €
12
2021
2 466 362
≈ 501 k €
137 397
≈ 27,9 k €
12
2020
2 928 601
≈ 605 k €
786 118
≈ 163 k €
14
2019
2 583 669
≈ 544 k €
175 125
≈ 36,9 k €
13
2018
2 360 616
≈ 507 k €
233 519
≈ 50,2 k €
15
2017
2 581 950
≈ 565 k €
301 602
≈ 66 k €
17
2016
3 579 063
≈ 797 k €
708 578
≈ 158 k €
17
2015
2 596 763
≈ 584 k €
214 380
≈ 48,2 k €
18
2014
2 682 247
≈ 603 k €
389 255
≈ 87,6 k €
19
2013
2 602 924
≈ 589 k €
585 419
≈ 132 k €
17
2012
2 023 752
≈ 454 k €
117 250
≈ 26,3 k €
15

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

8,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

0,64

Rotation des actifs

0,64

Chiffre d'affaires / salarié

189 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2001-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MNG TRANS SRL după CUI?

Cauți CUI 13780978. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MNG TRANS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MNG TRANS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MNG TRANS SRL, CUI 13780978, nr. Reg. Com. J2001000320350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MNG TRANS SRL în 2025?

MNG TRANS SRL (CUI 13780978) a avut o marjă de profit net de 8,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).