Retour à la recherche

ADIAMARF SRL

ActifAssujetti à la TVA

ADIAMARF SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în satul Holt, comuna Letea Veche, județul Bacău. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice conform codului CAEN 4682.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 13747645 · Santé financière

Classement en 2025 : Bacău n°9835CAEN 4682 n°184

Informations générales

NomADIAMARF SRL
CUI13747645
N° d'immatriculationJ2001000140046
AdresseSat Holt, Comuna Letea Veche, Bacău
Code CAEN principal4752
Codes CAEN autorisés5152515351545155
Date d'immatriculation28/02/2001
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

116 k RON

vs 171 k RON

≈ 23,1 k €

Profit net (2025)

15,9 k RON

vs 19,3 k RON

≈ 3,15 k €

Capitaluri proprii (2025)

35,8 k RON

vs 51,1 k RON

≈ 7,11 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
116 466
≈ 23,1 k €
15 855
≈ 3,15 k €
0
2024
171 033
≈ 34,4 k €
19 275
≈ 3,87 k €
0
2023
176 859
≈ 35,8 k €
15 282
≈ 3,09 k €
0
2022
162 557
≈ 33 k €
2 493
≈ 506 €
1
2021
226 503
≈ 46 k €
23 310
≈ 4,74 k €
1
2020
211 877
≈ 43,8 k €
14 262
≈ 2,95 k €
1
2019
200 165
≈ 42,2 k €
3 011
≈ 635 €
1
2018
211 427
≈ 45,4 k €
-569
≈ -122 €
1
2017
179 086
≈ 39,2 k €
-781
≈ -171 €
1
2016
136 715
≈ 30,4 k €
14 268
≈ 3,18 k €
1
2015
98 013
≈ 22,1 k €
-23 865
≈ -5,37 k €
1
2014
187 544
≈ 42,2 k €
16 095
≈ 3,62 k €
1
2013
91 088
≈ 20,6 k €
9 831
≈ 2,22 k €
1
2012
149 366
≈ 33,5 k €
4 087
≈ 917 €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

13,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

44,3%

Ratio de liquidité générale

2,5

Rotation des actifs

1,95

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2001-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ADIAMARF SRL după CUI?

Cauți CUI 13747645. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ADIAMARF SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ADIAMARF SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ADIAMARF SRL, CUI 13747645, nr. Reg. Com. J2001000140046, sediu Sat Holt, Comuna Letea Veche, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ADIAMARF SRL în 2025?

ADIAMARF SRL (CUI 13747645) a avut o marjă de profit net de 13,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).