Retour à la recherche

TRANS ROM SRL

ActifAssujetti à la TVA

TRANS ROM SRL este o societate cu sediul în Sat Recea, Comuna Recea, Maramureș, înființată în anul 2001. Compania are ca activitate principală transporturile rutiere de mărfuri și a înregistrat o cifră de afaceri de 340.849 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 13724358 · Santé financière

Classement en 2025 : Maramureș n°5839CAEN 4941 n°19085

Informations générales

NomTRANS ROM SRL
CUI13724358
N° d'immatriculationJ2001000124240
AdresseEUROPA, 34A, Sat Recea, Comuna Recea, Maramureş
Code CAEN principal4941
Date d'immatriculation20/02/2001
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SABOU FLORIN MARIUSadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

341 k RON

vs 340 k RON

≈ 67,7 k €

Profit net (2025)

16,8 k RON

vs -12,9 k RON

≈ 3,34 k €

Capitaluri proprii (2025)

39,7 k RON

vs 22,9 k RON

≈ 7,89 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
340 849
≈ 67,7 k €
16 835
≈ 3,34 k €
1
2024
339 609
≈ 68,3 k €
-12 920
≈ -2,6 k €
1
2023
232 484
≈ 47 k €
31 808
≈ 6,43 k €
1
2022
298 847
≈ 60,6 k €
991
≈ 201 €
—
2021
304 757
≈ 61,9 k €
2 203
≈ 448 €
1
2020
245 629
≈ 50,8 k €
-2 919
≈ -603 €
—
2019
252 567
≈ 53,2 k €
-49 264
≈ -10,4 k €
—
2018
333 120
≈ 71,6 k €
-10 073
≈ -2,16 k €
—
2017
490 262
≈ 107 k €
26 382
≈ 5,78 k €
—
2016
232 196
≈ 51,7 k €
-4 011
≈ -893 €
1
2015
227 284
≈ 51,1 k €
16 422
≈ 3,69 k €
1
2014
227 130
≈ 51,1 k €
34 622
≈ 7,79 k €
1
2013
192 079
≈ 43,5 k €
32 192
≈ 7,28 k €
1
2012
210 034
≈ 47,1 k €
2 171
≈ 487 €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

4,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

42,4%

Ratio de liquidité générale

0,52

Rotation des actifs

2,28

Chiffre d'affaires / salarié

341 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2001-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TRANS ROM SRL după CUI?

Cauți CUI 13724358. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TRANS ROM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TRANS ROM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TRANS ROM SRL, CUI 13724358, nr. Reg. Com. J2001000124240, sediu Sat Recea, Comuna Recea, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TRANS ROM SRL în 2025?

TRANS ROM SRL (CUI 13724358) a avut o marjă de profit net de 4,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).