Retour à la recherche

ASR-CERT PERS SRL

ActifAssujetti à la TVA

ASR-CERT PERS SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 344.703 lei și un profit net de 98.933 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 13708557 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°13057CAEN 7499 n°478

Informations générales

NomASR-CERT PERS SRL
CUI13708557
N° d'immatriculationJ2001000114351
AdresseCORIOLAN BREDICEANU, 8, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal8559
Codes CAEN autorisés749082998559
Date d'immatriculation01/02/2001
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SAVU SORIN-VASILEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

345 k RON

vs 365 k RON

≈ 68,4 k €

Profit net (2025)

98,9 k RON

vs 149 k RON

≈ 19,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

131 k RON

vs 208 k RON

≈ 25,9 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
344 703
≈ 68,4 k €
98 933
≈ 19,6 k €
3
2024
365 000
≈ 73,4 k €
148 825
≈ 29,9 k €
—
2023
201 989
≈ 40,8 k €
27 935
≈ 5,65 k €
—
2022
225 135
≈ 45,7 k €
52 028
≈ 10,6 k €
—
2021
264 989
≈ 53,9 k €
83 323
≈ 16,9 k €
—
2020
237 350
≈ 49,1 k €
45 787
≈ 9,47 k €
—
2019
204 925
≈ 43,2 k €
48 192
≈ 10,2 k €
1
2018
228 560
≈ 49,1 k €
42 250
≈ 9,08 k €
1
2017
233 495
≈ 51,1 k €
68 042
≈ 14,9 k €
2
2016
196 074
≈ 43,7 k €
26 770
≈ 5,96 k €
1
2015
195 586
≈ 44 k €
27 581
≈ 6,2 k €
1
2014
207 353
≈ 46,7 k €
1 294
≈ 291 €
2
2013
212 281
≈ 48 k €
71 230
≈ 16,1 k €
4
2012
212 938
≈ 47,8 k €
33 308
≈ 7,47 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

28,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

75,7%

Ratio de liquidité générale

9,08

Rotation des actifs

2,35

Chiffre d'affaires / salarié

115 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2019-10-11—
2001-03-012019-07-26Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ASR-CERT PERS SRL după CUI?

Cauți CUI 13708557. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ASR-CERT PERS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ASR-CERT PERS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ASR-CERT PERS SRL, CUI 13708557, nr. Reg. Com. J2001000114351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ASR-CERT PERS SRL în 2025?

ASR-CERT PERS SRL (CUI 13708557) a avut o marjă de profit net de 28,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).